Paramos galimybės jaunam verslininkui Lietuvoje


Vadybos referatas.

Įvadas. Lengvatos ir konsultacijos. Lengvatos. Konsultacijos verslo klasusimais. Finansinė parama. Fanansinė parama iš ES. Lengvatinės paskolos ir investuotojai. Išvados. Literatūra.


Anot Lietuvos respublikos užimtumo rėmimo įstatymo darbdavys gali tikėtis lengvatų pagal šio įstatymo 29 straipnį. 29 straipsnis. Parama darbo vietoms steigti :

Galimos lengvatos įdarbinant bedarbius iš darbo biržos.

30 straipsnis. Darbo vietų steigimo subsidijavimas

Jauniems verslininkams, dėl iškilusių klausimų pasiruošę padeti įvairios Lietuvos verslo konsultacijos įstaigos. Ten dirbantys konsultantai, savo srities specialistai, geba pateikti tikslingą, bei aktualią informaciją. Supažindinti su esama situacija, padėti atkreipti dėmesį į reikšmingus veiksnius.

Nemokamas juridines konsultacijos Lietuvos verslininkams siūlo UAB „JURIDĖ“ . Turint klausimų apie verslo, darbo teisę, mokesčius, įmonių steigimą, e-verslą. Galima užpildyti internete forma ir gauti preliminarią nemokamą teisinę konsultaciją internetu. Preliminarios teisinės konsultacijos rengiamos vadovaujantis galiojančiais teisės aktais. Atsakymai neturi oficialios juridinės konsultacijos statuso, jų tikslas – padėti susiorientuoti verslo teisės klausimuose. Preliminarios nemokamos konsultacijos internetu pateikiamos į nesudėtingus bei trumpus paklausimus per 2-5 darbo dienas. Jeigu konsultacijai reikalinga gilesnė analizė – UAB „Juridė“ teisininkai susisieke su klientu ir parenge konsultaciją už jums priimtiną kainą.

Viena iš naujovių atsiradusių Lietovoje, „Verslo pradžios krepšelis“, kurį Lietuvos verslininkams pasiūlė VšĮ „Versli Lietuva“. Šiuos krepšelius gali gauti verslininkai kurių amžius iki 30 metų. Programa skirta norimtiems pradėti savo verslą asmenims. Norint pasinaudoti Verslo pradžios krepšelio paslaugomis reikia gauti čekį per verslumo skatinimo renginius arba apsilankius pas paslaugų tiekėjus ir per 6 mėnesius nuo jo gavimo dienos įregistruoti bet kokios juridinės formos įmonę savo vardu. Tada reikia kreiptis į pasirinktą paslaugos teikėją iš sąrašo. Paslaugomis galėsite naudotis 12 mėn.Verslo pradžios krepšelį sudaro : konsultacijos ir mokymai.

Naujai įsteigtas juridis asmuo gauna 50 valandų konsultacijų pasirinktinai iš:

Mokymai, jiems skiriama 24 valandos per metus . Taigi naujai „iškeptas“ verslinikas galės žinių semtis pasirinktuose mokymuose, pagal savo norus tobulėti toje srityje. Mokymų sąrašas:

Buhalterinės apskaitos vedimo ir finansų apmokymai;

Skatinti vietos verslininkus teikti paraiškas į Europos Sąjungos struktūrinius fondus, pritraukiant į Neringą šalies ir užsienio investicijas;

Skatinti vietos verslininkus gerinti darbo aplinką, laikantis aplinkos apsaugos reikalavimų, ugdyti palankią verslo kultūrą ir skatinti „žaliosios“ rinkos plėtrą, gerinti teikiamų paslaugų kokybę;

Skatinti labai mažų, mažų ir vidutinių įmonių dalyvavimą Neringos turizmo plėtroje, siekiant naujų darbo vietų įkūrimo pagal savivaldybės strateginius tikslus;

Skatinti Neringos miesto gyventojų verslumą, siekiant kurorto turizmo ir poilsio sezono pratęsimo;

Ugdyti įvairių amžiaus grupių Neringos gyventojų verslumą, kūrybiškumą, skatinti verslo socialinę aplinką ir bendruomeniškumą, tai suvokiant kaip šiuolaikinę verslo praktiką.

Savivaldybė įgyvendinant šią programą lėšas naudos :

Šiai krypčiai skiriama 40 % programos lėšų;

Palūkanos kompensuojamos ne daugiau kaip už pirmus paskolos naudojimo metus.

Šiai krypčiai skiriama 20 % programos lėšų.

 • Vadyba Referatai
 • 2016 m.
 • Lietuvių
 • Žygis
 • 14 puslapių (2809 žodžiai)
 • Universitetas
 • Vadybos referatai
 • Microsoft Word 33 KB
 • Paramos galimybės jaunam verslininkui Lietuvoje
  10 - 7 balsai (-ų)
Paramos galimybės jaunam verslininkui Lietuvoje. (2016 m. Gegužės 04 d.). http://www.mokslobaze.lt/paramos-galimybes-jaunam-verslininkui-lietuvoje.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 18 d. 03:10