Pardavimų ataskaita


Įvadinė dalis. Rinkos situacija, kurioje įmonė veikia. “DIG Baltieji rūmai”, UAB makro ir mikro aplinkos vertinimas. Ekonominė dalis. Tikslų analizė. Išlaidų struktūra. Jos kitimo tendencijos. Bendra ekonominių rodiklių charakteristika. Paslaugų teikimo procesas. Vadybos dalis. Organizacijos valdymo schema. Organizacinės struktūros tipas. Horizontalus ir vertikalus darbų pasiskirstymas. Įmonės valdymo strategija. Planavimo procesas įmonėje. Personalo organizavimo analizė. Darbuotojų sudėties analizė. Darbuotojų kaita. Darbuotojų paieškos ir atrankos organizavimas įmonėje. Darbuotojų atestavimo organizavimas. Darbuotojų mokymas ir kvalifikacijos tobulinimas. Vadovavimo darbuotojams analizė. Įmonės kultūros apibūdinimas. Fizinis organizacijos išplanavimas, darbo vietų įranga ir darbo priemonės, kontorų interjeras. Darbuotojų išvaizda ir apsirengimo stilius. Darbuotojų tarpusavio bendravimas ir vartojama kalba. Vadovaujančių darbuotojų skaičius. Darbuotojų skatinimo sistema. Dominuojantys vadovavimo stiliai. Susirinkimų periodiškumas ir darbuotojų atsiliepimai apie jų naudingumą. Kokybės laidavimo sistema. Marketingas. Marketingo vieta įmonėje, marketingo skyriaus atliekamos funkcijos. Tiriamoji veikla įmonėje. Prekės ir paslaugos. Prekių asortimento gylis ir plotis. Asortimento pokyčiai per kelis paskutinius metus. Asortimento vystymo strategija. Atskirų prekių ar paslaugų gyvavimo ciklas. Prekių ar paslaugų kainų politika. Įmonėje taikomi kainų nustatymo metodai. Taikomos nuolaidos. Prekių ar paslaugų paskirstymo kanalai, pardavimų vietos. Pardavimų tarpininkai. Komunikacijos procesas įmonėje. Pardavimų rėmimas. Taikomos priemonės ir metodai, jų efektyvumas. Reklaminių kompanijų organizavimas. Tiesioginio marketingo priemonių naudojimas įmonėje. Marketingo plėtros perspektyvos įmonėje. Apskaitos dalis. Įmonės apskaitos skyrius. Finansinių ir ekonominių rodiklių analizė. Įmonės mokami mokesčiai. Problemos įmonės veikloje. Atlikite išsamią organizacijos SWOT analizę, ypatingą reikšmę skiriant organizacijos vidiniams trūkumams. Remiantis SWOT analizėje nurodytais trūkumais, sudarykite organizacijos problemų sąrašą. Aprašykite įvardintas problemas. Nurodykite, kaip siejasi minėtos problemos viena su kita. Įvardinkite, kas turėtų spręsti susidariusias problemas, nurodant vadovų lygmenį. Detalizuokite vieną žemesniojo lygmens vadovo sprendžiamą problemą, naudodami „žuvies griaučių“ metodą. Pasiūlykite veiksmų planą, pasirinktai problemai spręsti. Išvados ir pasiū

Praktiką atlikau UAB „DIG Baltieji rūmai“. Teisine forma yra uždaroji akcinė bendrovė, kuri už savo prievoles atsako tik savo (bendrovės) turtu. Bendrovė yra juridinis asmuo, turintis komercinį, ūkinį, finansinį ir organizacinį savarankiškumą. Bendrovės įstatinis kapitalas yra padalintas į akcijas (vien įstatinis įmonės kapitalas yra 5,7 mln litų, nekilnojamas turtas vertinamas 15 mln litų). Bendrovės turtas yra atskirtas nuo jos akcininkų turto.

UAB „DIG Baltieji rūmai“ savo veiklą pradėjo 2008m. birželio 11 dieną. Bendrovės administracinis padalinys yra įsikūręs Raseinių mieste, Vytauto Didžiojo g.8. Šią įmonę paskatino įkurti tarpusavyje susijungusių keletą grupių.

Džeiranos investicinę grupę (DIG) vienija: ŽŪB „Džeirana“, AB „Grąžtai“, UAB „Džeiranos agroservisas“, UAB „Džeiremta“, UAB „DVMS“, UAB „DIG Baltieji rūmai“.

UAB „DIG Baltieji rūmai" - jauniausia įmonė tarp visų Džeiranos grupės įmonių. Pagrindinė įmonės veikla - statybos ir nekilnojamo turto investicijų valdymas.

DIG „Baltieji rūmai“ užsiima ūkine veikla, kuri apima:

Nuosavo nekilnojamojo turto pirkimą ir pardavimą;

Nuosavo arba nuomojamojo nekilnojamojo turto nuomą ir eksploatavimą;

Statybų plėtrą;

Gyvenamųjų ir negyvenamųjų pastatų statybą.

Įmonės vizija: „Baltieji rūmai" sukurti tam, kad kompetentingi specialistai organizuotų statybos ir su ja susijusių kitų statybos techninės veiklos pagrindinių sričių darbus statinio statybos valdytojo pagrindu, trumpiau tariant - organizuoti statybas mažiausiomis sąnaudomis, siekiant aukščiausios kokybės.

Misija: panaudojant konsoliduotas žinias ir pastangas, tapti pripažintu ir labiausiai pageidaujamu statybų valdytoju, sugebančiu kurti šiuolaikinės architektūros, aukštos kokybės ir ekonomiškus pastatus tiek Raseinių miesto gyventojams, tiek kitų regionų klientams.

Šiuo metu bendrovė turi įvykdžiusi 8 projektus. Statybų sėkmė didžiąja dalimi priklauso nuo to, kaip greitai ir efektyviai sprendžiamos iškilusios problemos, o dar geriau - kai darbai planuojami taip, kad problemų būtų kuo mažiau.

  • Vadyba Kursinis darbas
  • Microsoft Word 56 KB
  • 2013 m.
  • 27 puslapiai (5865 žodžiai)
  • Universitetas
  • Mantas
  • Pardavimų ataskaita
    10 - 3 balsai (-ų)
Pardavimų ataskaita. (2013 m. Rugsėjo 09 d.). https://www.mokslobaze.lt/pardavimu-ataskaita.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 17 d. 16:27
×