Pardavimų skyriaus reorganizavimas ir paslaugos įvedimo reklamavimas


Pardavimų skyriaus reorganizavimas ir paslaugos įvedimo reklamavimas’’. Dalis. Įvadas. Dalis. Veiklos planavimas. Sandėlio statymas. Sandėlio nuoma. Analizės išvados. Kritinių situacijų valdymas. Darbas su dokumentais. Delegavimas. Darbuotojų motyvavimas ir dėmesys darbuotojui. Darbuotojų apmokymas. Komunikacija. Veiksmų kordinavimas su kitais padaliniais. Inovacijų valdymas. Dalis. Paslaugos reklamavimas. Trumpas idėjos aprašymas. Paslaugos reklamavimas. Stendo idėja-maketas. Darbuotojų atranka. Lankytojų pritraukimas. Spausdintinė reklama. Išvados. Šaltiniai.


,, pardavimų skyriaus reorganizavimas ir paslaugos įvedimo reklamavimas’’.

ĮVADAS Veiklos planavimas Sandėlio statymas Sandėlio nuoma Analizės išvados Kritinių situacijų valdymas Darbas su dokumentais Delegavimas Darbuotojų motyvavimas ir dėmesys darbuotojui Darbuotojų apmokymas Komunikacija Veiksmų kordinavimas su kitais padaliniaisInovacijų valdymas Paslaugos reklamavimas Išvados Šaltiniai.

Darbo problema – skyriaus veikla nėra patenkinama, nes nėra kur sandėliuoti prekių dėl šios priežasties kyla problemos dėl asortimento, prekių pristatymo laiko. Darbo tikslas - išnagrinėti galimus sprendimus įkūriant sandėlį tam, kad pagerinti pardavimų skyriaus veiklą. Darbo uždaviniai – išnagrinėti veiklos planavimą, darbą su dokumentais, darbuotojų motyvavimą, komunikaciją, inovacijų valdymą.

Įmonė galėjo priimti vieną iš dviejų sprendimų: statyti savo sandėlį sandėlį išsinuomoti iš sandėliavimo veikla užsiimančių įmonių.

Įvertinus nuomojamo ir statomo sandėlio pliusus bei minusus prieita išvada, kad nuomoti sandėlį firmai yra palankiau, nes pradinės investicijos statant sandėlį būtų per didelės ir sandėlio statybos pareikalautų daug laiko ir sulėtintų įmonės augimą.

Klientų nepasitenkinimas kyla dėl: prekių pristatymo laiko prekių aprašymo gaunamos prekių kokybės.

Išsinuomavus sandėlį darbuotojai turės galimybę: tiksliau parengti aprašymus sutikrinti prekių likučius paruošti prekes žmonėms.

Išsinuomavus sandėlį reikėtų vesti apskaitos žurnalą, kuriame bus žymimos turimos prekės, prekių likučiai. Apskaitos žurnalas padės sekti pardavimus bei sudaryti prekių užsakymus taip pat leis sudaryti statistiką, kuri padės nustatyti labiausiai perkamas prekes ir padidinti jų asortimentą.

  • Logistika Skaidrės
  • MS PowerPoint 4153 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 26 puslapiai (803 žodžiai)
  • Profesinė mokykla
  • Ieva
  • Pardavimų skyriaus reorganizavimas ir paslaugos įvedimo reklamavimas
    10 - 2 balsai (-ų)
Pardavimų skyriaus reorganizavimas ir paslaugos įvedimo reklamavimas . (2017 m. Gegužės 25 d.). https://www.mokslobaze.lt/pardavimu-skyriaus-reorganizavimas-ir-paslaugos-ivedimo-reklamavimas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 18 d. 17:48
×