Pardavimų vadyba Saldainių dėžutės


Pardavimu vadyba,. Saldainių dėžutės. Rašto darbas. Šokolado ISTORIJA. Potenciali tikslinė rinka. Segmentai. Pelningiausias segmentas. Konkurentai. Vartojimo intensyvumas. Realios kategorijos kainų ribos. Psichologinės vartotojų kainų ribos. Tokių kainų prielaidos. Reguliarus kainų lygis – patraukliausias ir priimtiniausias. Priimtiniausia akcinė kaina. Reklamos/pardavimo skatinimo veiksmų poreikis, potencialus kanalų efektyvumas. Eterio tarša kategorijoje, ar pastebimas sustiprėjimas/sumažėjimas, tai sukeliantys veiksniai.

1563 , Ispanijos karalienės Elžbietos gimtadienio proga susirinko svečiai. Dovanoją daugiausiai papuošalus. Bet džiaugsmo šypsena ant Elžbietos veido pasirodė tik tada, kai jai atnešė Italijos šokolado dėžutė. Elžbietos vyras , Pilypas II, pasakė:

- Atrodo , mano brangioji, kad saldainiai tau patiko labiau negu Deimantai .

- Deimantus man visą laiką dovanoją , taip, jie brangūs , bet jūs galite juos nusipirkti bet kur. Šokolado saldainiai – tai gi tokia retenybė. Be to, jie yra daug skanesni nei deimantai .

prekių pirkėjai: Vaikinai turintis antrąja puse, mandagus ir kultūringi žmones, kurie neina į svečius su tuščiomis rankomis , perkamos atliginti už gerai padarytą darbą , toks savotiškas būdas pasakyti ačiū ( kyšio davimas). Rusijoje buvo atliktas tyrimas, kad net 20% žmonių perka būtent tam, kad galėtu padėkoti kartu su voku, dėl tuo Rusijoje saldainiu pakuotes buvo gaminamos mažesnes , kad galėtu tilpti į moterišką tašę.

Potencialesniais pirkėjais tikriausiai butu galima pavadinti moteris, nes jie dažniau mėgsta susirinkti prie kavos puodelio ir saldainiu su draugėmis.

Pirmas rodiklis butu, kad turi aukštesnes pajamas, negu kaimų gyventojai , antras turi truputi kitokį mentalitetą, negu miesto gyventuoju.

pirkėjų elgesio – Dažniausiai linkę pirkti einant į svečius, arba per švietinės- tokius, kaip Valentino diena, Kalėdos ...

Tada perka jas, nepriklausomai nuo kainų pokyčio.

Iš apklausos rezultatu mes matome, kad svarbiausia yra pakuotes įvaizdis .Pakuote pritraukia dažniausiai su tos šventes atvaizdu, saldainiai kitokios formos arba ne standartinis įpakavimas.

  • Microsoft Word 1293 KB
  • 2015 m.
  • 10 puslapių (1410 žodžiai)
  • Universitetas
  • Deividas
  • Pardavimų vadyba Saldainių dėžutės
    10 - 4 balsai (-ų)
Pardavimų vadyba Saldainių dėžutės. (2015 m. Balandžio 26 d.). https://www.mokslobaze.lt/pardavimu-vadyba-saldainiu-dezutes.html Peržiūrėta 2020 m. Rugsėjo 24 d. 13:15
×
143 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo