Pardavimų valdymas Transporto ir logistikos verslas


Transporto ir logistikos verslas. Lietuvos muitinės tarpininkų asociacija. Uždaviniai. Lietuvos muitinės tarpininkų asociacija. Dalyvavimas kitose organizacijose. Pagrindiniai asociacijos tikslai. Asociacijoje sprendžiami uždaviniai. Funkcijos prekyboje organizuojant logistinį verslo aptarnavimą. S. B Kontoros asociacijos narės atliekamos funkcijos. Muitinės paslaugos. Intrastat ataskaitos ir tir carnet. Išvados. Literatūros šaltiniai.


Pristatyti Lietuvos muitinės tarpininkų asociacija ir jų vygdomas veiklas. Atskleisti kokias funkcijas atlieka muitinės tarpininkų asociacijos narės prekyboje organizuojant logistinį verslo aptarnavimą.

Muitinės formalumų ir teikiamų paslaugų konsultacijos; Muitinės dokumentų paruošimas visoms muitinės procedūroms; Jūsų atstovavimas muitinėje, su pilna finansine atsakomybe, atliekant visas muitinės procedūras; Garanto, kurio reikalauja muitinės procedūros, suteikimas.

Lietuvos muitinės tarpininkų asociacija atlieka daug įvairių procedūrų: vertina veikiančius ir naujai rengiamus įstatymus ir kitus teisės aktus; teikia pasiūlymus atitinkamoms tarnyboms dėl jų pakeitimo; Gerina muitinės tarpininkų ir deklarantų atstovų profesinį pasirengimą. Tačiau visa tai apima - Lietuvos ekonomikos plėtrą ir jos integraciją į pasaulinę ekonominę sistemą. Lietuvos muitinės tarpininkų asociacijos narės, bendradarbiaudamos su muitine užtikrina sąžininga dokumentų deklaracija bei krovinių pervežimą. Tai visa ko didina sąžininga produktų eksportavimą ir importavimą.

  • MS PowerPoint 140 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 15 puslapių (660 žodžiai)
  • Kolegija
  • Samanta
  • Pardavimų valdymas Transporto ir logistikos verslas
    10 - 1 balsai (-ų)
Pardavimų valdymas Transporto ir logistikos verslas. (2017 m. Lapkričio 21 d.). https://www.mokslobaze.lt/pardavimu-valdymas-transporto-ir-logistikos-verslas.html Peržiūrėta 2020 m. Rugsėjo 21 d. 00:15
×
142 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo