Parduodama žemės ūkio technika UAB


Įvertinimo veiksniai. Vidinis potencialas. Konkurentų pranašumas.


Lietuva yra žemės ūkio šalis, kurioje žemdirbystė yra viena iš pagrindinių veiklų, todėl išanalizuosim vieną žemės ūkio techniką pardavinėjančią įmonę. Ši įmonė užsiima naujos ir naudotos žemės ūkio technikos prekyba taip pat teikia serviso paslauga..

nors ir yra įsikūrę geografiškai nepatogioje vietoje, kurioje taip pat prasta infrastruktūra, vistiek sugeba darbus atlikti operatyviai ir kokybiškai.

UAB„Margučiai“ veiksmų analizėjė susideda iš vidinių ir išorinių veiksmų, kurie gali būti teigiami ir neigiami. Stipriausias vidinis veiksnys yra diferencijuoti produktai, tačiau tai dinamiškas veiksnys, kuris gali staigiai pakisti. Silpniausias veiksnys neestetiška aplinka, tai tiesiogiai veikia visai veiklai. Stipriausi išorinis veiksniai yra operatyvumas bei trumpi tiekimo kanalai, o silpniausias- didelė konkurencija, ji veikia tiesiogiai visa veiklą.

Paveiksle pavaizduota UAB „Margučiai“ struktūra. Ji susideda iš akcininkų susirinkimo, direktoriaus, administracijos, transporto, sandėliavimo bei pardavimo padalinių ir darbuotojų.

Aplinkos stabilumas susideda iš keturių veiksnių. Politinė situacija šiuo atvėju yra ganėtinai nepalanki, ekonominė situacija- nei palanki, nei nepalanki, socialinė situacija yra palanki ir technologinė situacija taip pat palanki. Atlikus skaičiavimą, galime spręsti, jog visumoje aplinka yra palanki, nes gauname 3,08 koeficientą.

Atlikus UAB „Margučiai" įmonės vertinimą SPACE metodu, galima nustatyti, kad didžiausias pajėgumas - finansinis. Tai rodo nedideli kreditiniai įsiskolinimai, neįsiskolinimai tiekėjams, taip pat pardavimai naudojant Europos Sąjungos struktūrinių fondų paramą bei reinvestuojamas pelnas.

  • Ekonomika Referatas
  • Microsoft Word 205 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 10 puslapių (994 žodžiai)
  • Universitetas
  • Aidas
  • Parduodama žemės ūkio technika UAB
    10 - 7 balsai (-ų)
Parduodama žemės ūkio technika UAB. (2016 m. Gegužės 18 d.). https://www.mokslobaze.lt/parduodama-zemes-ukio-technika-uab.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 21 d. 17:17
×