Parduotuvė drabužiai vaikams verslo planas


Verslo planas vaikisku prekiu parduotuve. Vaikisku prekiu parduotuves apyvarta. Vaiku verslo planai.

Vadybos verslo planas. Įvadas. Marketingo dalis. Rinka. Marketingo aplinka. Vidinė marketingo aplinka. Išorinė marketingo aplinka. Politinė – teisinė aplinka. Gamtos – demografinė aplinka. Gyventojų pasiskirstymas pagal amžių. Ekonominė aplinka. Vidutinės gyventojų pajamos utenos mieste. Infliacijos kitimas utenoje. Rinkos paskirstymas. Prognozuojama apyvarta. Planuojama apyvarta kiekvienam metų mėnesiui. Prognozuojama apyvarta savaitės dienomis. Konkurentai. Konkurentų palyginimas. Prekė. Parduotuvės asortimentas. Kainodara. Pateikimas. Rėmimas. Marketingo biudžetas. Technologinė dalis. Patalpos ir įrengimai. Remonto išlaidų sąmata. Įmonės įrengimai, baldai ir inventorius. Elektros sąnaudos. Sauga darbe, priešgaisrinė sauga, darbo vietų higieninis įvertinimas. Tiekėjai. Prekių atsargos. Pirkėjų aptarnavimas. Vadybinė dalis. Įmonė – vadybos objektas. Įmonės savininkas ir vadovas. Vadovavimo stiliai. Įmonės valdymo struktūra. Įmonės personalas. Atsilyginimas už darbą. Finansinė dalis. Įmonė ir mokesčiai. Investicijų poreikis ir finansavimo šaltiniai. Pelno (nuostolio) ataskaita. Investicijos ir jų rizikos įvertinimas. Literatūros sąrašas. Priedai.


Aš steigsiu įmonę kuri įsikurs Utenos mieste, jos veiklos sritis bus drabužiai vaikams ir kitos prekės vaikams.

Tokio pobūdžio įmonė reikalinga Utenos mieste, nes čia šeimos besilaukiančios ar jau turinčios vaikų turės galimybę įsigyti reikalingų prekių. Šeimos, apsilankiusios šioje parduotuvėje, ras platų vaikiškų prekių asortimentą, išsirinks savo vaikui tinkamą daiktą ar drabužį, kurie bus patogūs ir kokybiški.

Mano steigiamos įmonės pats svarbiausias tikslas – gauti stabilų pelną bei tenkinti vartotojų, norinčių įsigyti prekių vaikams, poreikius.

Visuose procesuose paprastai dalyvauja žmogus, jo vaidmuo yra lemiamas. Personalas ne tik tiesiogiai dalyvauja procese, naudodamas objektus ir darbo priemones, bet ir numato tikslus bei organizuoja racionalią jų įgyvendinimo sistemą, vėliau kontroliuoja ir koreguoja vykdymą. Todėl personalo ugdymui kartu ir organizuojančiai daro su personalu sistemai turi būti skiriamas išskirtinis dėmesys. Tai ypač aktualu Lietuvoje, kur beveik nėra materialinių išteklių ir tik maksimaliai naudojant personalo potencialą galima padidinti ūkio ekonominį efektyvumą.

Savo įmonėje taikysiu visus valdymo metodus, nes jie visi yra labai svarbūs, norint, kad įmonė sėkmingai gyvuotų, kad būtų geri santykiai darbe, kolektyve, tarp vadovo ir pavaldinių ir t.t.

Savo darbe taikysiu tokius asmeninio darbo organizavimo pagrindus:

kruopščiai ir dėmesingai planuosiu darbo laiką;

tinkamai organizuosiu darbą su dokumentais;

iki minimumo sumažinsiu atsitiktinius trūkumus, tam, kad turėčiau laisvo laiko.

Kiekvienas vadovas turi galimybę suformuoti savo vadovavimo stilių. Vadovavimo stilių formavimas yra sudėtingas ir ilgas procesas. Pagrindinis veiksnys, lemiantis vadovavimo stiliaus parinkimą – vadovo požiūris į pavaldinius ir jų sugebėjimus, pasirengimą dirbti, kolektyvo tradicijas.

  • Vadyba Verslo planai
  • 2013 m.
  • Dmitrij
  • 65 puslapiai (11761 žodis)
  • Universitetas
  • Vadybos verslo planai
  • Microsoft Word 191 KB
  • Parduotuvė drabužiai vaikams verslo planas
    10 - 1 balsai (-ų)
Parduotuvė drabužiai vaikams verslo planas. (2013 m. Vasario 08 d.). http://www.mokslobaze.lt/parduotuve-drabuziai-vaikams-verslo-planas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 20 d. 02:02