Parduotuvė veikianti savaitės rezervavimo būdu


Įvadas. Užduoties formulavimas. Informacijos šaltinių apžvalga. Užduoties analize. Projekto dalis. Projekto realizavimas. Lapu sukūrimas. Navigacijos priemones. Susirink kompiuteri pats. Susirink kompiuteri pats (čekis). Pasirinkti kompiuteri. Rezervavimo cekis. Išvados ir pasiūlymai. Informacijos šaltinių sąrašai. Dalykine rodykle. Iliustracijų antraščių sąrašas.

Norint padaryti rezervavimą saugesni reikės padaryti identifikuojančius rezervavimą duomenys pavyzdžiui vardą, pavarde, rezervavimo data ir čekio numerio, pagal kurios vėliau darbuotojau galės aptarnauti klientus.

Buvo panaudota redaguojant darbo informacija, išdėstymą, fonus, spalvas, šriftus ir jų didžius, taip pat langeliu sulijimas, duomenų atvaizdavimo redagavimą.

Buvo panaudota kuriant viso darbo macro komandas

Yra galimybe susidurti su problema kai duomenys neperkeliauja i reikiama vieta Microsoft Excel programoje bet viskas yra lengvai pataisoma gerai įsižvelgiant i atliekamus veiksmus, dėl neatsargumo gali būti paliestas ne tas langelis kas galutiniame macro komandos rezultate sukels daug problemų.

Taip pat gali iškilti problemų su Combobox duomenų vaizdavimo tipo dėl neatsargaus duomenų ribu įvedimo ar žymėjimo būdu, būdas išsisukti iš tokios situacijos yra užvadinti tau reikalingas lenteles.

Duomenys reikalingi lentelių užpildomoms galima lengvai rasti internete, pavyzdžiui kompiuteriu detales galima rasti tokiose tinklalapiuose kaip :

Iš šių tinklalapiu buvo gauta detaliu pavadinimai bei kainos tai pat anksčiau sukomplikuoti kompiuteriai bei jų aprašymai ir kainos.

Šio kursinio darbo objektas yra internetine rezervavimo svetaine, kurioje žmones galėtu rezervuoti norima kompiuteri arba susikomplektuoti ji patys. Tikslas sukurti duomenų baze kuria po to galima bus įgyvendinti Microsoft Excel programoje.

Buvo sukurta duomenų baze kurioje iš viso yra 13 esybių

Iš šio modelio matosi jog visos esybes yra susijusios su pagrindine kuri yra tinklalapis. Iš tinklalapio eina ę kitos esybes kurios yra „apie mus“, „surinkti pačiam“ ir „pasirinkti kompiuteri“ o iš jų eina ir visos kitos esybes. Pagal šia duomenų baze matosi jog kiekvienas kompiuteriu rezervavimas arba sukomplektavimas turi savo čeki kuris išskirs ji iš kitu padarytu rezervavimu arba komplektavimu.

Įkėlus šia duomenų baze i Microsoft Excel programa ir paredagavus varduotojui bus labai lengva ir paprasta naudotis šia duomenų baze. Kadangi visos esybes yra tarpusavi gerai suderinti, dėl vartojimo, priežiūros arba redagavimo neturėtu kilti jokiu keblumu arba problemų.

  • Informatika Kursinis darbas
  • Microsoft Word 798 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 26 puslapiai (2043 žodžiai)
  • Universitetas
  • Akira
  • Parduotuvė veikianti savaitės rezervavimo būdu
    10 - 4 balsai (-ų)
Parduotuvė veikianti savaitės rezervavimo būdu. (2015 m. Gegužės 26 d.). https://www.mokslobaze.lt/parduotuve-veikianti-savaites-rezervavimo-budu.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 20 d. 13:40
×