Parduotuvės - degalinės verslo planas pagal verslo modelį „Canvas“ Drive&Go


Įvadas. Klientų segmentai. Vertės pasiūla. Kanalai. Partnerystė su klientais. Pajamų srautai. Pagrindiniai ištekliai. Pagrindinė veikla. Pagrindiniai partneriai. Išlaidų struktūra.

Šiame darbe nagrinėsiu ir analizuosiu savo pasirinktą įmonės idėją: tai būtų parduotuvė- kolonėlė ir automobilių plovykla, kurioje klientai būtų aptarnaujami jiems neišlipus iš automobilio. Ši idėja man kilo, nes pati vairuoju automobilį ir tenka labai dažnai susidurti su tokia problema, kaip kuro pylimas ypač šaltuoju metų laikotarpiu, kai iš automobilio nesinori išlipti net apmokėti sąskaitos. Šios parduotuvės- kolonėlės pavadinimas būtų „Drive&Go“. Pavadinimas atitiktų parduotuvės- kolonėlės paskirtį, nes jos tikslas aptarnauti klientus kuo greičiau ir kokybiškiau. Pirkėjas galėtų įsigyti norimą prekę, įsipilti kuro ir nusiplauti mašiną neišlipus iš automobilio. Taip pat prekiausime ir greitai paruošiamu maistu bei kava, arbata.

Mano darbo tikslai:

1.Išanalizuoti verslo planą pagal “Canvas” modelį.

2. Nagrinėti svarbiausius aspektus (Klientų segmentus, vertės pasiūlą, kanalus, partnerystę su klientais, pajamų srautus, pagrindinius išteklius, pagrindinę veiklą, pagrindinius partnerius ir išlaidų struktūrą).

3. Įrodyti, kad mano idėja yra originali, kokybiška, inovatyvi ir kad ji gali uždirbti pinigus.

  • Microsoft Word 22 KB
  • 2014 m.
  • 7 puslapiai (724 žodžiai)
  • Universitetas
  • Brigita
  • Parduotuvės - degalinės verslo planas pagal verslo modelį „Canvas“ Drive&Go
    9 - 1 balsai (-ų)
Parduotuvės - degalinės verslo planas pagal verslo modelį „Canvas“ Drive&Go. (2014 m. Gruodžio 15 d.). https://www.mokslobaze.lt/parduotuves---degalines-verslo-planas-pagal-verslo-modeli-canvas-drivego.html Peržiūrėta 2020 m. Liepos 13 d. 17:50
×
127 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo