Parduotuvės personalo darbo organizavimas


Parduotuvės personalo darbo organizavimo analizė. Įmonės veiklos charakteristika. Personalo struktūra. Organizacinė personalo valdymo struktūros schema. Padaliniai ir darbuotojų pasiskirstymas pagal profesinę specializaciją. Pareigybių aprašymas ir reikalavimų profilio formavimas. Pareigybių paieškos šaltiniai. Dokumentai, reikalingi įdarbinimui. Atrankos vykdymas. Adaptacijos procesas. Personalo mokymo organizavimas. Priedai.

Parduotuvė „x“ prekiauja maisto produktais.

Įmonės patalpos yra Vilniuje. Patalpų plotas 200 kv. metrų. Patalpos yra patogioje vietoje – geras privažiavimas automobiliu, nemokama ir erdvi stovėjimo aikštelė, yra papildomas įėjimas skirtas neįgaliesiems. Ši vieta yra viena patraukliausių vietų įmonėms, siūlančioms įvairias prekes bei paslaugas. Tame pačiame pastate yra įsikūrusios gėlių, parfumerijos, buitinės technikos parduotuvės, kavinė. Tai puiki vieta prekybai bei paslaugų teikimui.

Vilniuje veikianti parduotuvė nuolat plečia savo asortimentą, tobula teikiamas paslaugas ir džiaugiasi didėjančiu nuolatinių ir naujų klientų būriu, todėl sieks turėti parduotuves ir kituose didžiuosiuose Lietuvos miestuose. Parduotuvės prekių asortimentas yra platus, atitinka sostinės gyventojų bei turistų poreikius. Pirkėjas gali rinktis, atsižvelgdamas į patrauklią kainą, žinomą firmą, įpročiu pasirinktą prekę, išvaizdą.

  • Vadyba Kursinis darbas
  • Microsoft Word 40 KB
  • 2014 m.
  • 17 puslapių (3130 žodžiai)
  • Universitetas
  • Indrė
  • Parduotuvės personalo darbo organizavimas
    10 - 2 balsai (-ų)
Parduotuvės personalo darbo organizavimas. (2014 m. Kovo 31 d.). https://www.mokslobaze.lt/parduotuves-personalo-darbo-organizavimas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 26 d. 05:10
×