Parduotuvės planas


Parduotuves prekiu isdestymas. Aprangos parduotuves sales planas.

Parduotuvės firminis ženklas. Parduotuvės patalpų planas. Prekių pardavimo sistemos. Prekių išdėstymo planas. Prekių išdėstymas parduotuvėje. Parduotuvėje pirkėjų srautų valdymo sistemos. Parduotuvėje naudojami baldai. Parduotuvėje naudojami įrengimai ir inventorius. Parduotuvės spalvinė kompozicija , muzikinis fonas ir apšvietimas.

Atliekant projektinį darbą išnagrinėsime parduotuvės plano programą, prekių pardavimo sistemas, prekiavimo zonas. Išanalizuosime prekybos salėje naudojamus baldus, įrengimus ir inventorių. Susipažinsime su parduotuvės spalvine kompozicija, muzikiniu fonu ir apšvietimu. Nagrinėjant šį darbą panaudosime savo turimas žinias ir stengsimės įgyti naujų. Taip pat naudosime profesinėje mokykloje įgytas žinias. Projektiniu darbu išmoksime ieškoti informacijos knygose, internete ir jas išdėstysime savo darbe.

Parduotuvėje prekių pardavimo sistemos reguliuoja pirkėjų srautus, padeda suskirstyti prekybos salės plotą į sekcijas, sukuria malonią pirkimo atmosferą. Šios parduotuvės planavimo tipus įvairiai derinome vienoje prekybos salėje: linijinis ir salelės formos. Šiuo atveju pirkėjams orientuojantis prekybos salėje sunkumų kilti neturėtų, nes išplanavimas yra paprastas.

Prekybos salės planas ir prekybiniai įrengimai yra glaudžiai susiję su pasirinkta prekių pardavimo sistema. Šiuo metu paplitusios dvi pagrindinės prekių pardavimo sistemos:

Prekybos salės zonos yra išdėstytos taip, kad pirkėjai turi geras sąlygas apžiūrėti, išsirinkti ir nusipirkti norimą prekę.

Šis judėjimas orientuotas dešine puse nuo pat įėjimo į prekybos salę sudarytą griežta prekėms sudėti skirtų konstrukcijų išdėstymo sistema. Ši sistema leidžia pirkėjams judėti siaurais praėjimais pro kasą išėjimo link. Tai efektyvu naudojant atvirą pardavimo sistemą. Įrengimai išdėstomi linijiniu būdu, boksais, salelėmis.

Šis judėjimas orientuotas dešine puse. Teisingo prekių išdėstymo dėka pirkėjų judėjimas sulėtėja ir nukrypsta į salės vidurį. Šis judėjimas būdingas parduotuvėms tiek su uždara, tiek ir su atvira prekiavimo sistema. Įrengimai išdėstomi įvairiai: linijiniu ar parodiniu būdu, boksais, salelėmis.

  • Microsoft Word 44 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 13 puslapių (968 žodžiai)
  • Karolina
  • Parduotuvės planas
    10 - 10 balsai (-ų)
Parduotuvės planas. (2015 m. Rugsėjo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/parduotuves-planas.html Peržiūrėta 2020 m. Liepos 04 d. 09:32
×
125 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo