Parduotuvių baldai gamyba ir montavimas praktikos ataskaita


Įmonės veiklos charakterizavimas. Įmones pristatymas. Įmonės valdymo organizacinė struktura. Įmonės konkurentai. Įmonės veiklos logistiniai srautai. Materialieji srautai įmonėje. Informacinis srautas. Finansinis srautas. Kiekybinis tyrimas. Materialinių srautų judėjimo schema sandėliuose. Išvados. Informacijos šaltiniai.


IDW Metawood yra žinomas gamintojas parduotuvės baldų ir montavimo srityje. Turėdami daugiau nei 500 darbuotojų ir gamybos plotą 20 000 kvadratinių metrų, IDW Metawood kasmet įrengia daugiau nei 500 000 kvadratinių metrų sandėlius ir parduotuves visame pasaulyje. IDW Metawood dirba su įvairiomis medžiagomis ir naudoja šiuolaikines technologijas, gamina produkciją "po vienu stogu" . Kiekvienas klientas gali pasirinkti kompleksą paslaugų, jei jis to reikalauja. Dedikuotų projektų vadovai koordinuoja šį procesą, kad būtų įvykdyti klientų poreikiai.

aukščiausio lygio vadovas (pvz., įmonės generalinis direktorius, prezidentas);/ žemiausio lygio vadovas (darbų vykdytojas, meistras ir pan.);/ valdomas elementas (darbininkas)

UAB „IDW Metawood“ valdymo struktūra yra matricinė. Įmonėje yra 4 gamybiniai cechai

IDW metawood tūri 9 departamentus, kuriose kiekveinas departamentas turi savo veiklą ir yra atsakingas už savo darbą. Taigi viename iš šių departamentu yra Logistikos departamentas.

Personalo departamentas (priima ir atleidžia darbuotojus)

Projektų valdymo departamentas (Kai ateina užsakymas, susitaria dėl projekto kainos)

Projektavimo depratmentas ( Projektuoja, piešia tai, ko nori užsakovas)

Tiekimo departamentas (teikia įvairias medžiagas )

Gamybos departamentas (gamina įrangą , baldus)

Logistikos departamentas ( siunčia krovinius )

Transporto skyrius – yra atsakingas už importą ir eksportą įmoneję. Importas - tai medžiagos, kuriuos reikalingos gaminiams pagaminti. Eksportas - tai jau pagaminti gaminiai, kuriuos jau reikia vežti užsakovui.

Instaliacijų skyrius – daro visokias instaliacijas , žmonių parinkimas , žmonių kontroliavimas , viešbučių užsakymas , komandiruočių paskaičiavimai.

Komplektacijos skyrius- vykdo pakavimo darbus , yra pakavimo viršininkas, kuris kontroliuoja krovinių pakavimą ir komplektavimą , ir 4 pamainos darbotojai, kurie atsakingi už pakavimą ir barkodų klijavimą ant krovinio bei komplektavimą.

Sandėlio ūkis - jame dirba 8 darbuotojai, kurie atsakingi už krovinio gavimą ir pakrovimą į didesnį transportą.

Įmonėje darbuotojai, kurie dirba logistikos bei kituose skyriuose , dirba 8 valandas nuo 8 iki 17 val. Tuo metu kiti darbuotojai dirba dviem pamainom t.y. 6.00-14.30 ir antra pamaina 14.30-22.00. Pagrindinė įmonės veikla yra gaminti avalynės bei drabužių parduotuvėms prekybinę įranga , kitaip pasakius yra gaminama viskas kas užsakoma Lietuvos bei kitų šalių kompanijų.

Įmonėje IDW Metawood kai preke yra pagaminta ja užsiima komplektacijos skyrius . Komplektacijos skyrius- vykdo pakavimo darbus , yra pakavimo viršininkas, kuris kontroliuoja krovinių pakavimą ir komplektavimą , ir 4 pamainos darbotojai, kurie atsakingi už pakavimą ir barkodų klijavimą ant krovinio bei komplektavimą. Sekantis tikslas yra krovinio pakrovimas į transportą . Kai krovinys yra pakraunamas į sunkvežemį ji reikia nuvežti iš gamyklos į sandelį , ant krovinio yra priklijuojamas specialus barkodas , ir spausdinamas jau užpildytas krovinio važtaraštis , šį krovino važtaraštį įmonė pati sudaro . Šiame važtaraštyje yra nurodoma :

vežėjo pateiktos transporto priemonės markę ir valstybinį numerį

Tai pat su krovinio važtaraščiu krovinius galima gabenti po visą Lietuvos Respublikos teritoriją, bei į kitas Europos Sajungos šalis ,nepildant kitų krovinio dokumentų, bet norint gabenti krovinius Lietuvoje ir ES šalyse reikia naudoti tarptautinį krovinio važtaraištį, kuris vadinasi CMR . Gabenant pavojingus krovinius (klyjai, dažai, ir t.t.) vežėjas užpildo ADR sertifikatą pagal krovinio pavojingumą. Vežant krovinius už Europos Sajungos ribų, pavyzdžiui į Rusiją, ten kur yra muitinė, reikia muitinės dokumentų. Šalyse, kuriose nėra muitų tarifų (Norvegija , Šveicarija , Marokas , Japonija ir t.t.) yra reikalingas Euro 1 , Euro 2 sertifikatas. Euro 1 Euro2 sertifikatai tai yra mokesčiai už krovinį, kuris vežamas į kitą šalį.

  • Pramonė ir gamyba Praktikos ataskaita
  • Microsoft Word 149 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 19 puslapių (4029 žodžiai)
  • Universitetas
  • Andrei
  • Parduotuvių baldai gamyba ir montavimas praktikos ataskaita
    10 - 8 balsai (-ų)
Parduotuvių baldai gamyba ir montavimas praktikos ataskaita. (2016 m. Gegužės 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/parduotuviu-baldai-gamyba-ir-montavimas-praktikos-ataskaita.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 24 d. 12:08
×