Pareigos ir naudos santykis mediko veikloje


Profesinės etikos seminaras (pareigos ir naudos santykis mediko veikloje ). Pareigos ir naudos santykis mediko veikloje. Medikas, tai žmogus kuris gydo žmones, stengiasi jam padėti kaip gali. Juk jis pasirinko toki gyvenimo kelią kuris įpareigoja rūpintis savo pacientais, bet kokią kaina. Tikras medikas taip ir daro bet yra mediku kurie tai darydami dar ir pelnosi.

Medikas, tai žmogus kuris gydo žmones, stengiasi jam padėti kaip gali.

žmogus pasirinkęs gydytojo kelią tarsi įsipareigoja rūpintis žmonėmis, padėti jiems kaip tik begalėdamas. Suteikti pacientuj savo žinias kurios padėtu žmogui išgyventi jo ligą ar negalavimą. Atrodytų medikas turėtu būti idealus žmogus atitinkantis visus hipokrato preisaikos reikalavimus. Bet rialybe yra truputėli kitokia. Žimoma yra daug mediku yra kurie padeda paciantam kaip tik gali su noru ir pasiaukojimu, bet ir yra mediku kurie padeda tik tada kaip gauna pinigų už tai. Bet ar galima medikus kaltinti dėl to? Juk norint tapti mediku reikia prasimokinti daugybe metu ir tik po to gali tapti geru gydytoju bet po sunkių mokslo metų pradedi dirbti ir tau moka maža atlyginimą kuris net neatitinka tavo išsilavinimo ir galimybių. Juk paskutinių metu medikai vis streikuoja, kad pakeltų atlyginimus neatitinkančius jų klasifikacijos. Bet turbut nedidelės algos nesuteikia medikui teisės pelnytis iš žmonių ligų ir negalių.

  • Microsoft Word 6 KB
  • 2010 m.
  • 1 puslapis (392 žodžiai)
  • Kolegija
  • Antanas
  • Pareigos ir naudos santykis mediko veikloje
    10 - 3 balsai (-ų)
Pareigos ir naudos santykis mediko veikloje. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/pareigos-ir-naudos-santykis-mediko-veikloje.html Peržiūrėta 2020 m. Gruodžio 02 d. 21:04
×
35 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo