Pareigos svarba Šatrijos Raganos apysakoje Sename Dvare


Sename dvare pareiga. Pareiga sename dvare. Ar pareiga visada sunki ? sename dvare. Satrijos ragana pareigos svarba. Sename dvare pareigos motyvas. Sename dvare pareigos svarba. Sename dvare pareigos. Satrijos ragana sename dvare pareigos svarba. Šatrjos ragana žmogus tarp pareigos ir atsakomybės. Pareiga seimai šatrijos ragana.

Pareigos svarba Šatrijos Raganos apysakoje Sename Dvare.

Vienas iš pagrindinių žmogaus moralinių savikontrolės būdų yra pareiga.

> Pareiga – tai priedermė, tai, kas būtina, privaloma atlikti; darbas, veiksmas, susijęs su tarnyba, apsiėmimu, pažadu. Pageidaujamas ir laikomas doru bei teisingu individo santykis su visuomene (šeima, darbo kolektyvu, kitais žmonėmis, tėvyne ir kita).

Nagrinėdami XX amžiaus rašytojos Šatrijos Raganos apysaką «Sename dvare», mes susidurėme su įvairiomis pareigomis, apie kurių svarbą mes dabar ir papasakosime.

>Pirmas ir, tūrbūt, svarbiausias aspektas – tai yra šeimos narių pareigos. Čia yra pastebimas skirstymas pagaI darbą: Liudvikas, kaip tėvas ir šeimos galva, sprendžia ūkio klausimus, Marinia – mylinti ir mylima mamatė rūpinasi namų židinio šiluma ir vaikų gerove.

Vaikai, kol jie yra maži, ypatingų pareigų neturi, tačiau būtent jie yra šeimos širdis, tas, kas laiko visą tvarką.

  • Microsoft Word 14 KB
  • 2014 m.
  • 2 puslapiai (802 žodžiai)
  • Mokykla
  • Diana
  • Pareigos svarba Šatrijos Raganos apysakoje Sename Dvare
    10 - 2 balsai (-ų)
Pareigos svarba Šatrijos Raganos apysakoje Sename Dvare. (2014 m. Lapkričio 24 d.). https://www.mokslobaze.lt/pareigos-svarba-satrijos-raganos-apysakoje-sename-dvare.html Peržiūrėta 2020 m. Gruodžio 01 d. 04:58
×
34 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo