Parketas


Parketo grindų klojimas techninis reglamentas. Parketas 408. "pagaminta ruošinių parketo". Reseratai apie parketa. Parketas lietuvoje. Parketas kaina.

Ižanga. Tvirta žeme po kojomis. Techniniai duomenis. Parketo rūšys ir klojimo būdai. Klojimo būdai. Pagrindo paruosimas. Parketo klojimas. Dažniausiai naudojami klojimo būdai. Parketo klijavimas. Parketų individualumas. Medžių rūšys. Kad parketas nebanguotų. Šlifavimas. Lakavimas. Parketinių grindų įrengimas ir eksploatacija. Lietuvoj naudojamas parketas. Parketu kainiaraštis. Išvada ir pasiūlymai. Naudota literatūra.

Parketo gamybos įmonė UAB beata (įkurta 1990 11 10) šiandien yra gerai žinoma Lietuvoje. Pirmieji bendrovės gamybos produktai – aukštos kokybės faneruotos kietmedžio lukštu durys iki šiol patikimai tarnauja tūkstančiams Lietuvos gyventojų. Nuo 1994 metų pagrindine UAB beata produkcija tapo klasikinis parketas, kuris jau žinomas ne tik Lietuvoje, bet ir eksportuojamas į vokietiją, švediją, norvegiją, latviją ir rusiją.  .

Pagamintas iš uosio ar ąžuolo medienos, parketas neprilygsta savo grožiu ir patrauklumu jokiai kitai grindų dangai. Gamtinis natūralios medienos grožis padeda sukurti jaukų, šiltą ir solidų interjerą.   bendrovėje naudojamas šiuolaikinis gamybos procesas – nuo ruošinių džiovinimo iki rūšiavimo ir įpakavimo. Tuo užtikrinama aukšta gaminamo parketo kokybė.

Platus išleidžiamos produkcijos išmatavimų asortimentas, parketo lentelių spalvinė gama leidžia patenkinti daugelio klientų poreikį, kuriant asmeninį namo, buto interjerą. Kartu su bendrovės specialistais galima kompleksiškai išspręsti visus parketo grindų klojimo klausimus: nuo teisingo juodgrindžių paruošimo iki pilno darbų užbaigimo.

Mūsų tikslas gaminti šiuolaikinį, atitinkantį pasaulinį lygį parketą, gamybos modernizavimo dėka mažinti jo kainą , kad parketas taptų prieinamas kiekvienam Lietuvos gyventojui, kuriančiam savo gražų ekologišką būstą. Šiam tikslui pasiekti gautas pelnas investuojamas į naujus našesnius įrengimus, statomos naujos ir tobulinamos esamos džiovinimo kameros. Uab beata gaminamai produkcijai išduotas statybos produkcijos sertifikavimo centro (spsc) atitikties sertifikatas, ekologinius parketo parametrus patvirtino higienos centro sertifikatas.  .

Pagal įmonės gamybos strategiją parketas gaminamas tokių matmenų ir taip rūšiuojamas, kad ir architektas ir parketo klojėjas galėtu iškart panaudoti grindų įrengimui, šiandien iš sandėlio galime pasiūlyti 45, 50, 60, 68, 70 mm pločio, 240, 250, 280, 300, 350, 360, 400, 408, 420 mm ilgio, 15-16 mm storio uosio ir ąžuolo parketą, išrūšiuotą pagal medienos faktūrą. Tai uosio parketas margas, labai margas, tamsus, tamsus radialinis, šviesus, šviesus radiauab beata jau penkis metus palaikanti glaudžius ryšius su užsienio partneriais, gali pasiūlyti įrengti savo klientams ypatingo grožio grindis, panaudojant modernią lazerinę techniką. Jūsų namuose gali atsirasti nedidelė dalelė žinomų pasaulyje versalio, ermitažo rūmų grindų fragmentų. Rūmų valdovai ir prieš šimtus metų mokėjo gražiai gyventi, dabar turim galimybę ir mes.

  • Statyba Referatas
  • Microsoft Word 507 KB
  • 2011 m.
  • 19 puslapių (5221 žodžiai)
  • Parketas
    10 - 2 balsai (-ų)
Parketas. (2011 m. Birželio 25 d.). https://www.mokslobaze.lt/parketas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 19 d. 13:02
×