Parodomojo renginio scenarijus knyga nuostabus svajonių pasaulis


Lenk medį, kol. (jaunas). Visur gerai, bet namuose. (geriausia). Melo. kojos. (trumpos). Neperšokęs griovio. op. (nesakyk). Kas tėvų neklauso, valgo duoną. (sausą). Ką pasėsi, tą ir. (pjausi). Namai. be namų negerai. ( pragarai ). Po svetimu. nekrauk lizdo. (stogu).

Mokytojos veikla: Susėskite į suoliukus ir pasiklausykite .Turiu jums staigmeną, ši pamoka bus nepaprasta, tai bus viktorina! Atliksime įvairias užduotis, žaisime ir piešime. Tačiau norėdami sužinoti viktorinos temą, turėsite įminti mįslę. Kas yra ne medis, bet su lapais, ne marškiniai, bet susiūti, ne žmogus, bet šnekėti moka?

Mokinių veikla: spėlioja ir galiausiai atspėja, jog tai knyga.

2.Pasiruošimas viktorinai. Pakviečiu mokinius išsitraukti lapelius. Lapeliai yra balti, perlenkti pusiau, o viduje nupiešta tam tikros spalvos knyga. Knygos yra raudonos, melynos ir žalios spalvos. Knygos spalva reiškia grupę, kurioje kartu dirbs mokiniai. Lapeliai sudėti į juodą skrybelę. Lapelius išsitraukę vaikai lieka klasės priekyje. Kai visi vaikai turi lapelius parodau, kad kiekviena suolų grupė taip pat yra papuošta tokiomis pačiomis knygomis, kokias išsitraukė patys. Tai vaikai ,kurie išsitraukė raudonas knygutes, sėda į suolus,kurie pažymėti raudona knyga ir t.t.

Mokytojos veikla: O dabar noriu, kad sustotumėte į eilutę ir išsitrauktumėte lapelius. Atvertę perlenktą lapelį pamatysite raudonos, žalios arba mėlynos spalvos knygą. Kokios spalvos bus knyga, tokiai grupei ir priklausysite. Gavę lapelį sėdate į suolą, kuris pažymėtas jūsų turima spalva.

Mokinių veikla: traukia lapelius, ieško savo vietų.

  • Microsoft Word 21 KB
  • 2015 m.
  • 5 puslapiai (1305 žodžiai)
  • Universitetas
  • Kiks
  • Parodomojo renginio scenarijus knyga nuostabus svajonių pasaulis
    10 - 2 balsai (-ų)
Parodomojo renginio scenarijus knyga nuostabus svajonių pasaulis. (2015 m. Balandžio 13 d.). https://www.mokslobaze.lt/parodomojo-renginio-scenarijus-knyga-nuostabus-svajoniu-pasaulis.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 20 d. 08:03
×