Parodų rūmai Jubiliejinė Sauliaus Bertulio paroda Sąsajos


Parodų rūmai. Jubiliejine sauliaus bertulio paroda „Sąsajos “. Apie paroda. Apie autoriu Išnara. Kaunas. S. Bertulis. Aušra Jasiukevičiūtė. „Relikvijorius “.Vilnius. S. Bertulis. Kęstutis Dovydaitis. Turbūt KGBistas. Šakiai. S. Bertulis. Išvados.


Šis kūrinys yra 1,5m aukščio ir 15-20cm pločio, stačiakampio formos kolona su būtybe sėdinčia ant viršaus. Pagaminta iš akmens. Skulptūra stovi ant kvadratinio paaukštinimo. Ant kolonos pavaizduota sedinti mitinė būtybė panaši į žmogų pasirėmusi viena ranka. Būtybė pavaizduota raumeninė, Galva turi didelias ausis, maža žandikauli, priekyje atsikišę keli dantukai. Būtybe lyg žmogus su zuikio veidu. Butybė pagal raumenis atrodo fiziškai stipri. Būtybe pavaizduota sedinti lyg atsipalaidavusi bet raumenys sukuria itemta figuros poza. Skupltūroje dominuoja juoda spalva. Pagrindas ir kolona geometrinių formų su užapvalintais kampais, o būtybe lyg iš molio. Man šis kūrinys nepatinka dėl savo dydžio, bet sudomino sėdinti figūra kuri buvo labai idomiai išspresta.

Šis kūrinys yra 30cm aukščio ir 20cm pločio. Skulptūra is metalo (žalvario) ir akmens. Kūrinys stovi ant trikampio formos balto marmuro. Kūrinyje vaizduojamas lyg paukštis tik suabstraktintas. Paukštį sudaro pagrindine forma iš akmens su raižiniais, metalo detales ant kuno ir virš galvos 4 aštrėjantys i viršu metalo pagaliukai, lyg sparnai. Kūrinyje dominuoja 2 spalvos balta ir matinė auksinė (žalvario). Paukštis stovi ant mažosžalvarinės kolonos, tai kūriniui suteikia nesvarumo busena. Kurinio pagrindas puikiai santykiauja su viršutine dalimi. Kūrinys suteikia lengvumo pojuti. Man šis kūrinys patinka dėl savo spalvų ir formos.

  • MS PowerPoint 773 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 12 puslapių (1195 žodžiai)
  • Gimnazija
  • Sernas
  • Parodų rūmai Jubiliejinė Sauliaus Bertulio paroda Sąsajos
    10 - 2 balsai (-ų)
Parodų rūmai Jubiliejinė Sauliaus Bertulio paroda Sąsajos . (2017 m. Lapkričio 30 d.). https://www.mokslobaze.lt/parodu-rumai-jubiliejine-sauliaus-bertulio-paroda-sasajos.html Peržiūrėta 2020 m. Rugsėjo 23 d. 06:46
×
143 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo