Partizaninio karo vertinimas žiniasklaidojė


Įvadas. Partizaninio karo priežastys, etapai ir taktikos. Partizaninio karo vertinimas žiniasklaidoje. Išvados. Naudota literatūra.

1944 metais prasidėjo antroji sovietinė okupacija. Prasidėjo permainingas sumaišties ir susiskaldymo laikotarpis. Jo metu kilo daug gyvybių nusinešęs partizaninis karas. Šiame referate bus nagrinėjamos partizaninio karo priežastys, kaip jis kilo. Taip pat aptariama, kokie buvo pagrindiniai etapai. Kiekviename etape buvo svarbūs skirtingi dalykai todėl bus aprašomi pagrindiniai etapo tikslai, partizanų taktikos ir veikimo principai. Antroji rašto darbo dalis bus skirta pažvelgti, kaip partizanai ir visas karas vertinamas žiniasklaidoje. Koks yra populiariausias vertinimas straipsniuose. Bus bandoma išskirti svarbiausias pozicijas ir požiūrius, aptarti, ką visuomenė mano apie partizanus. Ši tema aktuali, nes tai buvo svarbus Lietuvos istorijos laikotarpis. Svarbu nagrinėti siekiant objektyvumo partizanų atžvilgiu. Įdomi visuomenės pozicija šiuo klausimu. Rašto darbe remsiuosi Nijolės Gaškaitės knyga „Pasipriešinimo istorija 1944-1953 metai“ bei įvairiais straipsniais internete, kuriuose atsispindi visuomenės nuomonė į partizanus.

  • Microsoft Word 12 KB
  • 2015 m.
  • 10 puslapių (1723 žodžiai)
  • Universitetas
  • Marija
  • Partizaninio karo vertinimas žiniasklaidojė
    10 - 3 balsai (-ų)
Partizaninio karo vertinimas žiniasklaidojė. (2015 m. Sausio 24 d.). https://www.mokslobaze.lt/partizaninio-karo-vertinimas-ziniasklaidoje.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 27 d. 11:34
×