Partizaninis judėjimas Lietuvoje


Partizaninis judėjimas Lietuvoje. Lietuvos partizanai Statistiniai duomenys Kovų organizavimo etapai Uždaviniai Tikslas Partizanų spauda Vertinimai. Lietuvos partizanai. Lietuvos partizanai – daugiausiai civiliai žmonės. Vieni iš Tauro. Statistiniai duomenys. Lietuvoje 1944-1952 m. laikotarpiu buvo suimta 18 819 pasipriešinimo sovietų okupacijai dalyvių. Kovų organizavimo etapai. Pradinis organizacinis partizaninio karo etapas. Tikslas. Supažindinti su partizaniniu judėjimu Lietuvoje. Partizanų spauda. Visoje Lietuvoje yra. Broniaus Krivicko redaguotas partizanų laikraštis „Aukštaičių kova“. Lietuvos partizanai ir jų talkininkai buvo teisiami SSSR karinių tribunolų. Vasario šešioliktoj. Rimti ir susikaupę sutinkame šių metų Vasario 16 Dienos šventę.

Pradinis organizacinis partizaninio karo etapas. Lietuvos išlaisvinimo komiteto (LIK) ir Bendro demokratinio pasipriešinimo sąjūdžio (BDPS) etapas Lietuvos Laisvės Kovos Sąjūdžio etapas Partizaninio judėjimo Lietuvoje sunaikinimo - vadovų žūties ir partizanų galutinio legalizavimosi etapas Pavienių partizanų priešinimosi etapas.

Supažindinti su partizaniniu judėjimu Lietuvoje, ir pamatyti kaip išsaugojo Lietuva. Susipažinti su partizanų spauda, kaip tuo metu vyko partizaninis judėjimas Lietuvoje.

  • MS PowerPoint 208 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 15 puslapių (378 žodžiai)
  • Albertas
  • Partizaninis judėjimas Lietuvoje
    10 - 10 balsai (-ų)
Partizaninis judėjimas Lietuvoje. (2015 m. Gegužės 19 d.). https://www.mokslobaze.lt/partizaninis-judejimas-lietuvoje.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 20 d. 13:56
×