Partizanų slapyvardžiai


Lietuvos partizanu slapyvardziai. Kodel partizanai vadinosi slapyvardziais. Idomus slapyvardziai. Partizaniniai slapyvardžiai. Partizano priesaika kilme. Rasinys apie slapyvardzius. Partizaninis karas slapyvardžius.

Partizanų slapyvardžiai. Šį ketvirtadienį Lietuva. Tie narsūs, ištvermingi ir bebaimiai vyrai stojo į kova už tėvynės laisvę ir gerovę. Šiandien mes plačiau pakalbėsime apie partizanų slapyvardžius. Pirmieji partizanai slapyvardžių neturėjo. Partizanai slapyvardžius rinkosi pagal savo skonį ir būdą. Naujokai slapyvardžius gaudavo priimdami partizano priesaiką. Kai kurie partizanai slapyvardžiu pasirinkdavo savo vardą ar jo dali. Kai kurie iš jų pasivadindavo mėnesių vardais A. Pasipriešinimo okupantams visuotinumą labai gražiai paliudija faktas. Kartais pasirinkimui įtakos turėjo ir vietovė. Kai kurie pasivadindavo gyvūnų ar paukščių vardais. Ypač dažnai miško vyrai slapyvardžiuose “Užšifruodavo” savo fizinius trūkumus ar privalumus. Neretai partizanai vadinosi vardais atitinkančiais jų išvaizdą. Įdomūs slapyvardžiai – istoriniai asmenybių vardai.
  • MS PowerPoint 232 KB
  • 2014 m.
  • 14 puslapių (311 žodžiai)
  • Greta
  • Partizanų slapyvardžiai
    10 - 3 balsai (-ų)
Partizanų slapyvardžiai. (2014 m. Gegužės 17 d.). https://www.mokslobaze.lt/partizanu-slapyvardziai.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 25 d. 02:04
×