Paruoštukė ekonomika


Kokios yra būtiniausios SVV plėtros sąlygos ? Kokios šiuo metu Lietuvoje smulkiojo ir vidutinio verslo plėtrai skatinti įgyvendinamos finansų inžinerijos ir susijusios priemonės ? Išvardinkite priežastis , lėmusias sparčią smulkiojo ir vidutinio verslo plėtrą. Kokie yra SVV privalumai ir trūkumai ? Kokie yra sėkmingos verslininkystės raidos etapai. Pateikite pagrindines smulkių įmonių nesėkmės priežastis. Kur yra apibrėžta smulkiojo ir vidutinio verslo subjektų samprata. Kokie dažniausiai taikomi verslo rėmimo būdai. Kokias žinote SVV politiką formuojančias institucijas. Nurodykite pelningiausias verslo rūšis. Apibūdinkite faktoringo esmę ir jo taikymo galimybes Lietuvoje. Nurodykite tarptautinio faktoringo privalumus. Apibūdinkite faktoringo įtaką ūkinių subjektų mokumui. Įvertinkite franšizės verslo vystymąsi pasaulyje ir Lietuvoje. Kaip įvertintumėte franšizės verslą ir jo efektyvumą. Kokios naudos tikisi franšizės pirkėjas pirkdamas franšizę. Kokias žinote sėkmingai veikiančias franšizės sistemas pasaulyje ? Kas turi būti numatyta franšizės kontrakte ? Apibūdinkite koncesinio verslo esmę. Nurodykite franšizės trūkumus. Kokia yra lizingo verslo esmė ir formos Lizingas. Kokios lizingo kompanijos dominuoja Lietuvos lizingo rinkoje. Apibūdinkite lizingo rūšis ir jo klasifikavimą pagal terminus. Finansinio lizingo esmė. Veiklos , arba dalinio nusidėvėjimo , lizingas. Nurodykite lizingo rizikos , kuri gali kilti fiziniams ir juridiniams asmenims , priežastis. Lizingo rizika. Koks yra ryšys tarp lizingo ir draudimo rinkos ? Kokių problemų gali kilti verslininkams , įsigijusiems įrangą lizingo būdu ? Kas apibūdina vieną svarbiausių valdymo ir rinkodaros strategijos tikslų ?

2Kokios šiuo metu Lietuvoje smulkiojo ir vidutinio verslo plėtrai skatinti įgyvendinamos finansų inžinerijos ir susijusios priemonės? nacionalinis biudžetas, savivaldybių biudžetai, ES ir kiti fondai.

3Išvardinkite priežastis, lėmusias sparčią smulkiojo ir vidutinio verslo plėtrą. 1) XX a. 8-ajame dešimtmetyje dėl ekonomikos nuosmukio ir sparčios technikos pažangos. 2) SVV šalies ekonomikoje atlieka daug funkcijų.3) SVV papildo stambiąją pramonę ir sudaro galimybę ja įdirbti lanksčiau, efektyviau ir pigiau.4) Prielaidas spartesnei SVV plėtrai suteikia didėjanti privačios nuosavybės dalis.5) Per paskutiniuosius dešimtmečius labai pasikeitė žmogaus vaidmuo ekonomikoje.6) Vystantis ekonomikai, didėja specifinių prekių., o didelėse masinės gamybos įmonėse pagamintų standartinių prekių – mažėja7) Išlaidų tyrimams, naujiems produktams ir reklamai augimas.8) Aktyvus moterų įsijungimas į ekonominę ir ūkinę veiklą.9) Išlaidų tyrimams, naujiems produktams ir reklamai augimas.

4Kokie yra SVV privalumai ir trūkumai? 1kuriamos naujos darbo vietos;2stiprinami nacionalinio ūkio pagrindai;3iš jų "išauginamos" būsimosios stambios įmonės;4komercinis lankstumas;5SVV padeda harmonizuoti santykius tarp ūkio subjektų, palengvina ekonominių išteklių paskirstymą ūkyje, padeda efektyviai bendradarbiauti smulkiajam ir stambiajam verslui;6orientuojasi į vietinius išteklius ir patenkina vietinius poreikius; gali patenkinti specifinius vartotojų poreikius, kurių nepatenkina didelės kompanijos;7SVV vyksta labai dinamiška veikla, kurioje sparčiausiai kuriamos ir diegiamos naujovės;8 Finansiniai aspektai. Smulkios įmonės vidutiniškai gauna didesnį pelną.

1.Žmogaus, turinčio verslui plėtoti būtinas asmenines bei dalykines savybes, tapsmas verslininku ir sėkmingas jo individualus veikimas;

2.Sėkmingai veikiančio verslininko gebėjimas pasirinkti komandą ir perduoti jos nariams įgaliojimus bei atsakomybę;

3.Pradėjusio sėkmingai dirbti verslininko pasiryžimas leisti komandos nariams veikti savarankiškai.

  • Microsoft Word 25 KB
  • 2015 m.
  • 4 puslapiai (1591 žodžiai)
  • Audrius
  • Paruoštukė ekonomika
    10 - 6 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Paruoštukė ekonomika. (2015 m. Gegužės 06 d.). https://www.mokslobaze.lt/paruostuke-ekonomika.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 18 d. 08:17
×
41 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo