Pasakyk, kas tavo draugai, ir aš pasakysiu, kas tu


Pasakyk kas tavo draugai pasakysiu kas tu. Pasakyk kas tavo draugas pasakysiu kas tu. Pasakyk kas tavo draugas ir as pasakysiu kas tu. Kokie draugai toks ir tu. Paulius širvys skaidres. Nusisypsok visam pasauliui. Pasakyk kas tavi draugas ir as pasakysiu kas tu. Pasakyk kas tavo draugai- pasakysiu kas tu. Kas vertingiau-realūs ar virtualūs draugai?. Pasakysiu kas tavo draugai, pasakysiu kas tu.

Pasakyk, kas tavo draugai, ir aš pasakysiu, kas tu. Pagrįskite arba paneikite šį teiginį. Per visą gyvenimą sutinkame begalę žmonių. Vienų mes nė nepažįstame, kitus pažįstame labai mažai, o dar kitus vadiname savo draugais. Bet jei kiekvieną bent kiek pažįstamą žmogų vadintume draugu, tai, manau, turėtume jų tūkstančius. Bet juk taip nėra. Taigi, kokius žmones mes visgi galime pavadinti draugais?

Per visą gyvenimą sutinkame begalę žmonių. Bet juk taip nėra.

Pirmą kartą sutikusi žmogų ir pabendravusi su juo vos kelias akimirkas negalėčiau jo pavadinti draugu. Manau, tai galėtų būti tik geras pažįstamas, su kuriuo gera pasėdėti, pakalbėti apie abi puses dominančius reikalus. Tačiau vien tokių santykių neužtenka, kad galėtum žmogų pavadinti draugu. Juk yra begalė žmonių, su kuriais tenka susidurti, kartas nuo karto pabendrauti. Tuos žmones mes puikiai pažįstame, bet jie nėra mūsų draugai, nes mus sieja tik šalti, kartais oficialūs santykiai. Su jais gali kalbėtis apie paprastus, banalius dalykus, bet niekada jiems neišsipasakosi, kas slegia širdį ar kas neramina, nes jie tėra pažįstami žmonės, kurie ateina ir išeina diena po dienos.

draugai yra tie tylūs angelai, kurie pakelia mums sparnus, kai jie patys nekyla aukštyn yra pasakęs vienas nežinomas mąstytojas. Taigi, draugai yra žmonės, kurie mumis rūpinasi, kurie priverčia mus nusišypsoti ir padrąsina, kai to reikia. Tokie yra tikri draugai.

  • Microsoft Word 4 KB
  • 2012 m.
  • 1 puslapis (496 žodžiai)
  • Emilis
  • Pasakyk, kas tavo draugai, ir aš pasakysiu, kas tu
    10 - 2 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Pasakyk, kas tavo draugai, ir aš pasakysiu, kas tu. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/pasakyk-kas-tavo-draugai-ir-as-pasakysiu-kas-tu.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 21 d. 16:26
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo