Pašaukimas motyvacija bendravimas


Psichologijos dalyko savarankiškas darbas. Vilnius. Pašaukimas. Tai savotiškas žinojimas savo gyvenimo kelionės tikslo ar likimo skirtos pareigos. Kas yra pašaukimas? Kaip gavosi, kad aš mokausi savo gyvenime tai. Motyvacija. Motyvacija – tai psichologinis procesas. Išorinė motyvacija- tai siekis išorinio atlygio arba noras išvengti bausmės. Motyvacijos rūšys. Kas yra esminis. Bendravimas. Ką reiškia bendrauti? Tai prasminga sąveika tarp dviejų ar daugiau žmonių. Pacientui gali prireikti. Kuo specifinis medicinos personalo bendravimas? Kokius nežodinio bendravimo ypatumus pastebėjau? Nežodinis bendravimas – tai kūno komunikacijos forma. Savivertė. Kas yra savivertė? Tai apibendrinta žmogaus nuomonė apie save ir apie tai. Kai žmogus savimi. Kaip savivertė įtakoja bendravimą? Posakis. „Tavyje turi liepsnoti tai, ką ketini įžiebti kitam“- Augustas. Žmogus, kuris žavisi, domisi, jaučia begalinę aistrą savo darbui ar hobiui. Kaip supratote šį posakį? Kuo jis svarbus man asmeniškai? Literatūra.

Kas yra esminis gyvenimo variklis? Gyvenimo variklis - tai yra pagrindinė mūsų varomoji jėga. Kiekvieno žmogaus gyvenimo variklis yra skirtingas, vieniems tai yra svajonių siekimas, kitiems- turtas, dar kitiems - meilė, šeima. Kodėl žmonės keliasi iš ryto ir eina kažką daryti gyvenime? Žmonės kelias tam, kad įgyvendintu savo planus, išsikeltus tikslus, svajones, kad siektų tobulėjimo savo gyvenime, karjeroje. Kas galėtų padidinti motyvaciją? Žmones motyvuoja daugelis dalykų – psichologiniai poreikiai, paskatos, išlikimas, potraukiai, emocijos, nuoskaudos, impulsai, baimės, grėsmė, atlygis, turtai ir t.t.

Pacientui gali prireikti patarimo,nuraminimo, rekomendacijos ar draugiško pokalbio, todėl medicinos personalas privalo ne tik puikiai atlikti gydymo techniką, bet ir palaikyti tinkamą bendravimą su pacientu. Geras bendravimas- sėkmingas gydymo pagrindas. Konfidencialumas; Sąžiningumas; Supratingumas; Kantrybė; Mokėjimas išklausyti; Žmogiškumas; Tolerancija; Atsakingumas; Pagarba; Informavimas.

Kai žmogus savimi pasitiki, savęs nenuvertina ir gerbia kitus- bus gerbiamas ir nenuvertintas aplinkinių tarpe. Praradęs savivertę žmogus visada jausis sipnesnis nelygiavertis pašnekovas savo draugų kompanijoje, todėl dažnai liks atstumtas. O žmogus turintis per aukštą savivertę nuvertindamas kitus, užtikrintas tik savo nuomonę ir kitų nepripažindamas, dažnai atbaido aplinkinius.

„Tavyje turi liepsnoti tai, ką ketini įžiebti kitam“- Augustas.

  • Psichologija Skaidrės
  • MS PowerPoint 756 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 19 puslapių (593 žodžiai)
  • Kolegija
  • Goda
  • Pašaukimas motyvacija bendravimas
    10 - 6 balsai (-ų)
Pašaukimas motyvacija bendravimas. (2015 m. Gruodžio 12 d.). https://www.mokslobaze.lt/pasaukimas-motyvacija-bendravimas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 17 d. 12:55
×