Pašaukimas


Psichologijos dalyko savarankiškas darbas. Pašaukimas. Kas būtų jeigu būtų. Motyvacija. Kas skatina motyvaciją. Bendravimas. Poreikis bendrauti. Socialiniai bendravimo poreikiai. Nežodinis bendravimas. Nežodinio bendravimo elementai. Veido išraiška(mimika). Fizionomikos ryšys su su asmenybės bruožais. Žvilgsnis. Gestai. Poza. Prisilietimas. Bendravimo berjerai. Savivertė. Žema savivertė. Aukšta savivertė. Posakis. Literatūra.

Anot terminų žodyno, pašaukimas gali turėti kelias reikšmes: Pašaukti (veiksmas). Palinkimas į kokį nors darbą, profesiją, veiklą. Gyvenimo tikslas.

Kaip gavosi, kad aš mokausi savo gyvenime tai, ką mokausi? Ką dirbčiau jei turėčiau visas galimybes rinktis? Jei galėčiau gyventi dar kartą – ar rinkčiausi tas pačias studijas?

Motyvaciją skatina daugybė veiksnių, tokių kaip: tikslas, pasitenkinimas, meilė,.

Bendraujant keičiamasi informacija, suteikiama galimybė geriau suprasti ir pažinti save pačius, be to, bendraujant galima dalytis savo mintimis ir jausmais.

Nežodinis bendravimas ar kūno kalba – tai kūno komunikacijos forma, išreikšta nesąmoningais gestais ar pozomis. Tai yra pats papraščiausias būdas išreikšti pasitenkinimą, nepasitenkinimą, skausmą, simpatiją ar antipatiją kitam žmogui.

Fizionomika – gebėjimas suprasti žmogaus vidinę būseną pagal jo veido išraišką.

Prisilietimas yra pati primityviausia socialinio bendravimo forma. R. Heslin ir T. Alper pasiūlė schemą, atskleidžiančią prisilietimo pobūdį Funkcinis Socialus, mandagus (rankos paspaudimas, pasisveikinimas) Draugiškas, šiltas (apima abu pirmuosius atvejus) Meilė, intymumas (tarp jų – susikibimas rankomis) Seksualinis sužadinimas (gali apimti ir anksčiau aptartuosius atvejus) Prisilietimas, kaip nežodinio bendravimo elementas, išreiškia šilumą ir dominavimą, tačiau tyrinėtojai atkreipia dėmesį į tai, jog prisilietimas nėra labai aiškus bendravimo elementas.

  • Psichologija Skaidrės
  • MS PowerPoint 2586 KB
  • 2014 m.
  • 23 puslapiai (822 žodžiai)
  • Tomas
  • Pašaukimas
    10 - 3 balsai (-ų)
Pašaukimas. (2014 m. Lapkričio 23 d.). https://www.mokslobaze.lt/pasaukimas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 23 d. 18:51
×