Pasaulinė sąžiningos prekybos organizacija


Pasaulinė sąžiningos prekybos organizacija. Uždaviniai. Pasaulinės sąžiningos prekybos organizacijos samprata. Pasaulinės sąžiningos prekybos organizacijos veikla. Sąžiningos prekybos sertifikavimas ir ženklinimas. Pasaulinės sąžiningos prekybos organizacijos tikslai. Pasaulinės sąžiningos prekybos sąsajos su logistika. Pasaulinės sąžiningos prekybos funkcijos organizuojant logistinį aptarnavimą. Išvados. Literatūros šaltiniai.


Paaiškinti pasaulinės sąžiningos prekybos organizacijos veiklą ir sampratą. Nurodyti pasaulinės sąžiningos prekybos organizacijos tikslus. Nustatyti pasaulinės sąžiningos prekybos organizacijų sąsajas su logistika.

Tikslas – pristatyti pasaulinės sąžiningos prekybos organizacijos funkcijas prekyboje, organizuojant logistinį verslo aptarnavimą.

Įvairūs prekybos centrai, norintys imtis ieškoti tiekėjų, kurie sugebėtų aprūpinti juos sąžiningos prekybos produktais, gali vadovautis šiais būdais: Savarankiškai importuoti prekes iš trečiųjų šalių gamintojų; Ieškoti galimų tiekėjų, kurie galėtų tarpininkauti su prekybos centrais ir gamintojais, nustatant prekybos sąlygas, logistikos, pristatymo terminus ir pan.; Nacionalinės importo organizacijos kūrimas – apjungiant tiekėjus ir gamintojus.

Išsiaiškinus pasaulinės sąžiningos prekybos organizacijos veiklą ir sampratą, galima daryti išvadą, jog ši organizacija grindžiama skaidrumu, pagarba ir teisingumo principais, kurių veikla pasižymi gamintojų rėmimu bei piliečių sąmoningumu. Išanalizavus pasaulinės sąžiningos prekybos organizacijos tikslus, galima teigti, kad pagrindinis šio judėjimo tikslas yra sukurti sąžiningus mainus ir prekybą, kuri skatina verslumą ir abipusę naudą. Nustačius pasaulinės sąžiningos prekybos organizacijų sąsajas su logistika, galima teigti, kad prie aplinkos apsaugos priskiriama ir atvirkštinė logistika.

  • MS PowerPoint 232 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 12 puslapių (501 žodžiai)
  • Kolegija
  • Samanta
  • Pasaulinė sąžiningos prekybos organizacija
    8.7 - 3 balsai (-ų)
Pasaulinė sąžiningos prekybos organizacija. (2017 m. Lapkričio 21 d.). https://www.mokslobaze.lt/pasauline-saziningos-prekybos-organizacija.html Peržiūrėta 2020 m. Rugsėjo 24 d. 09:11
×
143 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo