Pasaulinės aplinkosaugos problemos


Pasaulinės aplinkosaugos problemos. Šiomis dienomis aplinkosaugos problemos yra vis aktualesnis klausimas,nes dabar aplink visus vyrauja technikos,kurios veikiamos teršia aplink mus esantį orą, vandenį ir dirvožemį. Kaip mokslininkai nustatė ledynai tirpsta greičiau, nei tikėtasi, klimatas vis šyla ir ši problema vis spartėja. Atsirado daug aplinkosaugos aktyvistu, tokių kaip ’’Greta Thunberg’’. Mano nuomonė su laiku atsiras vis daugiau aktyvistu kurie, rodys pasauliui aplinkosaugos problemas ir suvienys pasaulio gyventojus , kad šie imtusi veiklos, kuri mažins tas problemas , bet kyla klausimas ar mes žmonės spėsime laiku. Visi žino kaip elgtis ,kad sumažintu tarša, bet žmonės jau yra labai pripratę prie tokio gyvenimo būdo, tad tai bus gan sunku, nes jiem tai kainuotu didelius pinigus, bet reikia turėti supratima , kad su laiku tai atsipirktu. Pavyzdžiui jeigu žmonės pakeistu , dyzelines ar benzinines transporto priemones į elektrines, tai jau labai padėtu klimatui atsigauti, arba pakeistu pigias gamyklas elektrai gaminti is anglies deginimo į saulės bateriju fermas arba vėjo jėgainių elektrines ,tai beveik nebeliktu pasaulyje tokių taršos tašku,ir žmonija turėtu pigia nuolat atsinaujinančią elektros energija. Manau visi galime tvirtai pasiryšti ir prisidėti prie šių problemų sprendimų,su laiku pakeisti automobilius su vidaus degimo varikliais į elektrinius, rūšiuoti šiukšles, siūlyti valdžiai atsisakyti nešvarios elektros energijos, ir pasistatyti saulės ir vejo elektrines.


Šiomis dienomis aplinkosaugos problemos yra vis aktualesnis klausimas,nes dabar aplink visus vyrauja technikos,kurios veikiamos teršia aplink mus esantį orą, vandenį ir dirvožemį.

Kaip mokslininkai nustatė ledynai tirpsta greičiau, nei tikėtasi, klimatas vis šyla ir ši problema vis spartėja.Prieš kokius 20-50 metų žmonės jau žinojo apie šią problemą, bet į ją ziūrėjo pro piršus, o šiomis dienomis tai yra labai svarstytinas klausimas visose pasaulio šalyse.

Atsirado daug aplinkosaugos aktyvistu, tokių kaip :’’Greta Thunberg’’ ; ‘’ Leonardo Di Caprio’’ , kurie kovoja prieš žmonės kuriems nerūpi klimatas , o rūpi tik pinigai ,kadangi jie uždirba didelius pinigus iš tokių veiklų , kaip: naftos gamyba , anglies kasinėjimai ir jų deginimas ar miškų kirtimas ar deginimas dėl verslo ir pinigų.

  • Microsoft Word 4 KB
  • 2019 m.
  • Lietuvių
  • 1 puslapis (276 žodžiai)
  • Kolegija
  • Karolis
  • Pasaulinės aplinkosaugos problemos
    10 - 1 balsai (-ų)
Pasaulinės aplinkosaugos problemos. (2019 m. Spalio 17 d.). https://www.mokslobaze.lt/pasaulines-aplinkosaugos-problemos.html Peržiūrėta 2020 m. Gegužės 25 d. 20:04
×
98 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo