Pasaulinio viešbučių tinklo “Kempinksi” rinkos analizė ir palyginimas


Pasaulinio viešbučių tinklo “Kempinksi” rinkos analizė ir palyginimas. Tinklo paplitimas. Tinklo pasirinkimas. Teikiamų paslaugų palyginimas. “Kempinski Residences & Suites” Doha. Kempinski Hotel Beijing Lufthansa Center. Teikiamų paslaugų panašumai ir skirtumai. Viešbučių plėtros galimybės ir paklausa. Pasiūlymai ir išvados.

Pasaulinio viešbučių tinklo “Kempinksi” rinkos analizė ir palyginimas.

“Kempinski” viešbučių tinklas išplitęs Europos, Afrikos ir Azijos žemynuose, iš viso 74. 31 iš jų Europos žemyne, 18 – Afrikoje ir Viduriniuosiuose rytuose, 25 – Azijos žemyne.

„Kempinski Hotel Cathedral Square“ „Kempinski Hotel Cathedral Square“ įkurtas kultūriškai ir architektūriškai turtingame Vilniaus senamiestyje, įtrauktame į UNESCO pasaulio kultūros paveldo sąrašą. Jame rasite 96 kambarius ir apartamentus.

370 kambariai. “Lounge” baras. “Aroma” ir “Gourmet House” restoranai. “PURE Leisure & Wellness” centras kurį sudaro SPA ir sveikatingumo centras, bei treniruoklių salė. Susitikimų kambarys, kuris talpina 12 žmonių.

Didžiausias panašumas tas, kad visuose šiuose trijose viešbučiuose galima atrasti bent po viena barą ir restoraną, konferencijų ar susirinkimų sales. Skirtumas tas, kad restoranų ir barų skaičius priklauso nuo kambarių skaičių , pvz.

  • MS PowerPoint 222 KB
  • 2016 m.
  • 12 puslapių (397 žodžiai)
  • Martynas
  • Pasaulinio viešbučių tinklo “Kempinksi” rinkos analizė ir palyginimas
    10 - 10 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Pasaulinio viešbučių tinklo “Kempinksi” rinkos analizė ir palyginimas. (2015 m. Balandžio 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/pasaulinio-viesbuciu-tinklo-kempinksi-rinkos-analize-ir-palyginimas.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 14 d. 18:38
Peržiūrėti darbą
×
41 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo