Pasaulio atsiradimas


IŠ KUR ATSIRADO GYVYBĖ?. Įvairios gyvybės kilmės teorijos. Gyvybės paslaptis. Klausimai į kuriuos ieškosime atsakymo. Ką byloja mokslas apie pasaulio atsiradimą? Atsitiktinumas ar planas? Gyva ląstelė sukurta ar atsitiktinumas? Genetinis tapatumas. su šimpanze - 98%, su šunimi - 52%. Atverti Kūrėjo knygą apie Sukūrimą. Ką byloja Šv. Raštas (Pr 12,1-4) apie pasaulio atsiradimą. Šv. Raštas nėra gamtamokslinis dokumentas. Mokslas. atsako į klausimą kaip,. o tikėjimas. atsako į klausimą kodėl. Keletas minčių apie mokslą ir tikėjimą. . ĮVERTINKITE. Moklso ir tikėjimo santykis. Mokslo ir tikėjimo santykis. Mokslininkai ištyrė, kad už religinius įsitikinimus atsakingos kelios smegenų sritys.

IŠ KUR ATSIRADO GYVYBĖ? Įvairios gyvybės kilmės teorijos.

Kas glūdi už gyvybės paslapties? Ar ji atsirado atsitiktinai, o gal ji yra slėpiningo būtinumo vaisius? Kas yra gyvenimas?

Pateikite keletą hipotezių? Kiek šios hipotezės atskleidžia pasaulio atsiradimo eigą? Išsakykite vertinimus (kaip ši hipotezė pagrindžiama, kokios informacijos pasigendate ir kt.).

Genetinis tapatumassu šimpanze - 98%, su šunimi - 52%su pele - 40%, višta - 4 %...

Ką byloja Šv. Raštas (Pr 1;2,1-4) apie pasaulio atsiradimą?

Skaitydami atsakykite į klausimus: Kokiu žanru parašyta Pr1, Kaip kuriamas pasaulis? Kokie svarbiausi žodžiai, frazės naudojamos išreiškiant Dievo kūrybą? Kaip atskleistas Dievo vaidmuo? Ar šis pasakojimas gali būti laikomas moksliniu šaltiniu? Kodėl? Koks šio pasakojimo tikslas ir prasmė?

Mokslas atsako į klausimą kaip, o tikėjimas atsako į klausimą kodėl.

Mūsų laikais mokslas ir tikėjimas jau retai supriešinami, tačiau klausimas performuluojamas kitaip: AR GALI RELIGINĖS VERTYBĖS ĮTAKOTI MOKSLĄ.

  • MS PowerPoint 485 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 22 puslapiai (722 žodžiai)
  • Gabija
  • Pasaulio atsiradimas
    8 - 1 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Pasaulio atsiradimas. (2015 m. Gegužės 14 d.). https://www.mokslobaze.lt/pasaulio-atsiradimas.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 17 d. 15:40
Peržiūrėti darbą
×
41 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo