Pasaulio demografiniai ištekliai ir jų netolygus pasiskirstymas


Netolygaus gyventoju pasiskirstymo priezastys. Netolygaus gyventoju pasiskirstymo zemeje priezastys. Netolygaus gyventojų pasiskirstymo pasaulyje analizė. Gyventoju pasiskirstyma ir ukio pletra. Netolygus gyventoju pasiskirstymas. Pasaulio zmoniu pasiskirstymas. Skaidres apie pasaulio gyventoju pasiskirstyma. Pasaulio istekliai pristatymas. Netolygus gyventoju pasiskirstymas isvados.

Geografijos referatas. Pasaulio demografiniai ištekliai ir jų netolygus pasiskirstymas. Įvadas. Pasaulio ir lietuvos gyventojų skaičiaus kaita ir jos priežastys skirtinguose istoriniuose laikotarpiuose. Pasaulio ir lietuvos gyventojų skaičiaus kaita. Gyventojų skaičiaus kaita ir jos priežastys skirtinguose istoriniuose laikotarpiuose. Netolygaus gyventojų pasiskirstymo veiksniai. Netolygus gyventojų pasiskirstymas žemėje. Tankiausiai gyvenamos sritys. Gyventojų skaičiaus kaita ir jos įtaka skirtingų pasaulio regionų ūkių plėtrai. Emigracija lietuvoje. Įšūkiai pasauliui. Didžiausią gyventojų skaičių turinčios valstybės ir jų probleminiai aspektai bei gyventojų skaičiaus reguliavimo politika. Kinija. Indija. Mažiausią gyventojų skaičių turinčios valstybės ir jų probleminiai aspektai (priežastys, lemiančios mažą gyventojų skaičių, mažo gyventojų skaičiaus įtaka ūkio plėtrai). Išvados. Literatūra.


Be išteklių negalėtų egzistuotei nei valstybe,nei atskiras jos gyventojas. Ta išteklių svarba ir vienija visą pasaulį, o atskirais atvejais ir supriešina. Išteklių svarbą žmonės jau suprato senovėje,bet jie į tai žiūrėjo ir vertino skirtingai negu dabar. Anksčiau visi žinojo auksą,žinojo,kad tai turtų ir gerovės šaltinis,bet pries tūkstantmetį, nieks, net negalėjo pagalvoti, kad nafta taps juodoju auksu. Anksčiau nieks ir neužsigalvodavo, kad reikia rūpintis gamta- pagrindine išteklių tiekėja, žmonės nežinojo, kad tie ištekliai nėra begaliniai. Bet visi nuo senų laikų žinojo ir vertino žmogiškuosius išteklius. Žinojo, kad žmogus nėra amžinas ir žinojo jo svarba valstybei. Toks požiūris išliko ir iki šiol, mat žmogus ne tik svarbiausias valstybės „variklis“, reiškiantis darbo ir karinės galios, bei meninių ir mokslinių atradimų kalvis, bet ir gamtinių išteklių naudotojas ir saugotojas.

  • Geografija Referatai
  • 2012 m.
  • Pavel
  • 17 puslapių (5213 žodžių)
  • Geografijos referatai
  • Microsoft Word 540 KB
  • Pasaulio demografiniai ištekliai ir jų netolygus pasiskirstymas
    10 - 1 balsai (-ų)
Pasaulio demografiniai ištekliai ir jų netolygus pasiskirstymas. (2012 m. Gruodžio 14 d.). http://www.mokslobaze.lt/pasaulio-demografiniai-istekliai-ir-ju-netolygus-pasiskirstymas.html Peržiūrėta 2018 m. Sausio 24 d. 13:56