Pasaulio lyderių analizė


Pasaulio lyderių analizė. Pagrindinės sėkmės taisyklės pagal Oprą Vinfrei. Opros Vinfrei lyderystės savybės Emocinis intelektas. Gebėjimas suprasti kitą. Ji strategiškai atrenka savo komandos narius. Ji vertina puikia mentorystę. Ji rūpinasi savo darbuotojais. Ji daug svajoja. Ji aiškiai perteikia savo vizijas. Ji rūpinasi savo bendruomene. Vladimiras Vladimirovičius Putinas. Asmeninės , kaip lyderio savybės. Džordžas Vašingtonas Biografija.


Lyderis visada vertina ir gerbia žmones, sugeba įžvelgti jų gabumus, ketinimus ir motyvus. Jis – geras mokytojas ir puikiai bendraujantis asmuo, kuris nebijo reikšti savo jausmus, parodyti ir pyktį, ir džiaugsmą bei kitas emocijas.

Tačiau svarbiausia – lyderis gali pripažinti, kad kažko nežino, jog ne į visus klausimus turi atsakymus, o suklydęs drąsiai pripažįsta savo klaidas, taiso jas ir geba atsiprašyti. Dėl to jis visada eina į priekį, lydimas didžiulio pulko bendraminčių, pasitikinčių juo.

Viena įtakingiausių pasaulio moterų, turėjusi 12 mln. JAV televizijos žiūrovų auditoriją. Jos šou buvo lyginamas su naująja religija, o žiūrovai ją vadino geriausia patarėja. Savo laidose ji nevengė atskleisti asmeninių problemų: kalbėjo apie antsvorį, santykius su partneriu, skaudžią vaikystę. Jos studijoje lankėsi žudikai, narkomanai ir prezidentai. Ji pirmoji ir vienintelė istorijoje afroamerikietė, tapusi milijardiere. Jos sėkmės raktas - nuoširdumas. Opra Vinfrei yra viena įtakingiausiu afroamerikiečių 21-jame amžiuje. Ji yra aktorė, prodiuserė, rašytoja, filantropė, televizijos laidų vedėja, taip pat įgarsindavo filmus ir animacinius filmukus.

Ji gimusi 1954-tais metais mažame Misisipės miestelyje. 14-metė Vernita (Opros mamos vardas) pagimdė mergaitę po trumpalaikio romano su kareiviu Vinfrei. Vaikas iš karto buvo atiduotas močiutei, kuri tuo metu gyveno fermoje. Gyvenimas fermoje buvo labai skurdus, jai teko vilkėti rūbus pasiūtus iš bulvių maišų, dėl ko visą laiką patyrė patyčiais. Opra turėjo jaunesnę seserį, kurią motina atidavė įvaikinimui kai ji buvo dar visai mažytė, taip pat ji turėjo ir brolį, kuris mirė nuo AIDS. Tik 2010-tais metais Oprai pavyko rasti savo įvaikinimui atiduotą seserį.

Kai Oprai suėjo 9-eri metai motina ją pasiėmė atgal, tačiau ten jos laukė pragaras. Ji patyrė seksualinį tvirkinimą iš pusbrolių, dėdės ir jo draugų, o motinai pasiskųsti bijojo, patiriamas tvirkinimas tęsėsi daugiau nei metus. Vėliau Opra pradėjo iš mamos vogti pinigus, kad sutaupytų pabėgimui iš namų, bet motiną ją nusiuntė į nepilnamečių koloniją. Tik po kurio laiko ji atrado prieglobstį ir supratimą savo tėvo namuose Tenesio valstijoje, bet vis tiek sau neatleido ir laikė save nusikaltėle ir paleistuve. Sulaukusi 14-kos metų Opra pastojo ir visą laiką slėpė savo nėštumą, pagimdė neišnešiotą naujagimį, kuris neužilgo numirė nuo patirtų komplikacijų.

Visgi veikiama griežto tėvo įtakos ji sugebėjo susiimti. Pradėjo mokytis, daug skaityti, laimėjo kelis grožio konkursus ir dirbti žinių vedėja vienoje vietinėje radijo stotyje, kur vėliau ją pastebėjo televizijos kanalas ir pasiūlė gerą darbą, kaip televizijos laidų vedėjai Baltimorėje. Kai prodiuseriai paprašė jos ištiesinti jos afrikietiškas garbanas dėl kirpėjo klaidos ji liko visiškai plika ir puolė į depresiją. Ji pradėjo daug valgyti ir priaugo daug svorio, dėl šios priežasties ji buvo perkelta ir turėjo vesti nepopuliarų rytinį šou, kurį laikui bėgant pavertė viena iš populiariausių laidų, pagaliau ji pasijuto pati savimi ir nustojo kažko gėdytis.

  • Microsoft Word 37 KB
  • 2020 m.
  • Lietuvių
  • 21 puslapis (5180 žodžiai)
  • Universitetas
  • Samanta
  • Pasaulio lyderių analizė
    10 - 3 balsai (-ų)
Pasaulio lyderių analizė. (2020 m. Gegužės 18 d.). https://www.mokslobaze.lt/pasaulio-lyderiu-analize.html Peržiūrėta 2020 m. Birželio 04 d. 13:36
×
115 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo