Pasaulio pažinimas pamokos planas


Pagrindinė pamokos dalis. Baigiamoji dalis.

Prieš pamoką jau esu padėjusi ant stalo vaikams po 4 korteles (Priedas nr.1) su užrašais : VORAS, LAUMŽIRGIS, SLIEKAS, SRAIGĖ. Užduodu vaikams po 4 mįsles ( Priedas nr.2). Mįslių atsakymai yra kortelėse, kurios guli ant jų stalo. Mokiniai pasitardami poroje turi pasirinkti teisingą atsakymą ir jį pasakyti keliant ranką. Po mįslių minimo, prašau vaikų pasakyti ką jie žino apie šiuos gyvūnus, kuo jie panašūs. Mokiniai pasako savo nuomonę. Po ‘’minčių lietaus‘‘ pasakau, kad visi šie gyvūnai turi vieną labai svarbų panašumą : Jie neturi stuburo. Ir skelbiu šios pamokos temą : Ar jie iš tiesų primityvūs?

Pastaba: Pamokos uždavinius esu prieš pamoką parašiusi lentoje.

Tačiau tai dar ne viskas. Bestuburiai gyvūnai skirstomi į 4 grupes: VORAGYVIUS VABZDŽIUS MOLIUSKUS KIRMĖLES pakabinu jas (Priedas nr.4). Tuo pačiu kiekvienam mokiniui padalinu lapus (Priedas nr. 5)

Bestuburius gyvūnus mes sutinkame kasdien, netgi jie kartais kaip “svečiai’’ apsilanko mūsų namuose. Tai vorai. Kuri yra pirmoji bestuburių grupėj priklausantis gyvūnas. Lazdele parodau į kortelę VORAGYVIAI kuri kabo lentoje.

Laumžirgis - tai vabzdys. Jie stambūs, margi. Jų kūno sandara susideda iš trijų daliu : galvos, krūtinės ir pilvelio.

  • Microsoft Word 438 KB
  • 2015 m.
  • 10 puslapių (1256 žodžiai)
  • Kolegija
  • Jonas
  • Pasaulio pažinimas pamokos planas
    10 - 8 balsai (-ų)
Pasaulio pažinimas pamokos planas. (2015 m. Kovo 24 d.). https://www.mokslobaze.lt/pasaulio-pazinimas-pamokos-planas.html Peržiūrėta 2019 m. Gruodžio 09 d. 04:48
×
Nežinai kaip atlikti užduotį? Klausk!