Pasaulio pažinimo specialioji didaktika, konspektas


Pedagogikos konspektas. Pasaulio pažinimo specialioji didaktika. Bendrieji mokymosi metodai. Specifiniai metodai.


Pasaulio pažinimo ugdymo turinys pradinių klasių vidutinių ir didelių specialiųjų ugdymosi poreikių (nežymiai sutrikusio intelekto) mokiniams, turinio ypatumai.

1.Pasaulio pažinimo programos tikslas atitinka nežymiai protiškai atsilikusių vaikų galimybes. 2. Sritys, teikiamos pasaulio pažinimo bendrųjų programų struktūroje, yra išlaikytos ir ugdymo turinyje, skirtame vidutinių specialiųjų ugdymosi poreikių mokiniams. 3. Mokymo turinys įvairiose srityse yra labai artimas tiek įprastai besivystantiems, tiek vidutinių SUP mokiniams, tačiau vidutinių SUP mokiniams skirtame turinyje pabrėžiami tos srities ugdymo ypatumai. 4. Numatyti mokymosi pasiekimai atitinka vidutinių SUP mokinių galimybes. 5. Visose programos srityse vidutinių SUP mokiniams yra teikiamos pagrindinės žinios apie socialinę aplinką ir gamtą. 6. Sudėtingesni socialiniai ir gamtos reiškiniai su vidutinių SUP mokiniais nagrinėjami tuo pat metu, kaip ir su įprastai besivystančiais vaikais. 7. Mokymo turinys nežymiai protiškai atsilikusiems mokiniams persmelktas sveikatos gyvensenos, ekologinėmis, dorinėmis, estetinėmis, darbinėmis vertybinėmis nuostatomis.

Pasaulio pažinimo (pažintinės veiklos) ugdymo turinys pradinių klasių didelių ir labai didelių specialiųjų ugdymosi poreikių (vidutinio ir žymaus intelekto sutrikimo) ugdytiniams, turinio ypatumai.

1.Programos tikslas atitinka vidutiniškai ir žymiai protiškai atsilikusių vaikų galimybe. 2. Sritys, teikiamos pasaulio pažinimo bendrųjų programų struktūroje, yra išlaikytos ir ugdymo turinyje, skirtame didelių SUP mokiniams.

  • Pedagogika Konspektai
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • Judita
  • 2 puslapiai (908 žodžiai)
  • Pedagogikos konspektai
  • Microsoft Word 15 KB
  • Pasaulio pažinimo specialioji didaktika, konspektas
    10 - 9 balsai (-ų)
Pasaulio pažinimo specialioji didaktika, konspektas. (2015 m. Lapkričio 21 d.). http://www.mokslobaze.lt/pasaulio-pazinimo-specialioji-didaktika-konspektas.html Peržiūrėta 2018 m. Sausio 23 d. 23:51