Pasaulio prekybos organizacija dohos daugiašalių derybų raundas


Dohos raundas. Es užsienio prekyba iki dohos.

Įvadas. Kaip funkcionuoja pasaulio prekybos organizacija? Dohos daugiašalių derybų raundas. Dohos raundo eiga: es pozicija. Vidinis es fragmentiškumas – žemės ūkio reformų trukdis. Ppo kritika: kodėl nepavyko užbaigti dohos? Galimi išeities taškai. Išvados. Literatūros sąrašas.

Šio rašto darbo tikslas yra išsiaiškinti, kodėl Dohos daugiašalių derybų raundas vis dar nesugebėjo pasiekti ir, vargu ar, pasieks užsibrėžtų tikslų bei kokie konfliktuojantys tarptautiniai interesai užkirto tam kelią. Bus akcentuojama Europos Sąjungos pozicija derybų metu, kuri yra ypač svarbi, turint omenyje, tai kad ES yra pasaulio prekybos lyderė bei jos svarbą Lietuvai kaip šaliai narei. Kadangi, ES yra tarpvalstybinis darinys, bus identifikuojami vidiniai ES nesutarimai, dragmentuojantys ES poziciją derybų metu. Darbas įdomus ir dėl to, kad aplinkybių dėka buvo įamžinta raundo eigos situacija 2009 m., tad lengvai galėsime pamatyti, ar buvo per metus padarytas postūmis bei ar ko dar galime tikėtis iš Dohos raundo.

  • Microsoft Word 71 KB
  • 2013 m.
  • 19 puslapių (5622 žodžiai)
  • Universitetas
  • Vaiva
  • Pasaulio prekybos organizacija dohos daugiašalių derybų raundas
    10 - 2 balsai (-ų)
Pasaulio prekybos organizacija dohos daugiašalių derybų raundas. (2013 m. Balandžio 26 d.). https://www.mokslobaze.lt/pasaulio-prekybos-organizacija-dohos-daugiasaliu-derybu-raundas.html Peržiūrėta 2018 m. Gegužės 24 d. 07:09
×