Pasaulio šalys skaidrės


Pasaulio šalys. Amerikos įstatymai. Sylendas- mažiausia pasaulyje tauta, valstybė, esanti netoli Anglijos. Amerikoje Oklahomoje yra miestelis pavadinimu Okay. Yra įžymi Majų šventyklos vandens čiuožykla Atlantis rojaus saloje. Trumpiausiai išbuvęs prezidentūroje pasaulio istorijoje buvo Meksikos prezidentas Pedro Paredes. Mirties slėnio parkas Kalifornijoje turi žemiausią tašką Šiaurės Amerikoje. Japonijoje tu gali nusipirkti piramidės formos arbūzą. Izraelyje yra daugiausiai muziejų vienam gyventojui pasaulyje, su daugiau nei 200 per visą šalį. Kinijos populiacija sumažėjo milijonu per penkių metų laikotarpį tarp 2010-2015m. Pagal Gineso Rekordus, seniausia nuolatinė valstybinė vėliava yra Donnebrogo arba Danijos vėliava. Kipras ir Kosovas yra vienintelės dvi šalys, kurios savo vėliavoje vaizduoja savo šalies kontūrus. Per pastaruosius 6 metus Meksiko miestas jūros lygio atžvilgiu nusileido daugiau nei. Vatikane yra vienintelis pasaulyje bankomatas, kuris duoda instrukcijas lotynų kalba. Caldari di Ortona. Bankoko, Tailando pilnas pavadinimas turi 169 simbolius. Tai ilgiausią pasaulyje pavadinimą turintis vietovardis.


Alabamoje yra nelegalu važiuoti užrištomis akimis; Kentukyje moteris negali tuoktis su tuo pačiu vyru 4 kartus; Teksase nelegalu pardavinėti savo akis; Eurekoje, Nevada barzdotiems vyrams negalima bučiuoti moterų publikoje; Pietų Karolinoje nepilnamečiai negali žaisti su Pinball mašina; Kingmane, Arizona asilai negali miegoti voniose; Skamanijos apskrityje, Vašingtone gali būti suimtas už didžiapėdžio priekabiavimą.

Sylendas- mažiausia pasaulyje tauta, valstybė, esanti netoli Anglijos. Jos plotas 550 m² ir retai viršija daugiau nei 5 gyventojus.

Yra įžymi Majų šventyklos vandens čiuožykla Atlantis rojaus saloje, Bahamoje, kuri turi beveik vertikalų nukritimą žemyn į povandeninį vamzdį apsuptą ryklių.

Trumpiausiai išbuvęs prezidentūroje pasaulio istorijoje buvo Meksikos prezidentas Pedro Paredes, kuris valdė mažiau negu valandą Vasario 19 dieną, 1913 m.

Pasaulio druskingiausas vanduo yra Don-žuano tvenkinys aptinkamas McMurdo Sausajame slėnyje Antarktidoje. Tai iki kulkšnies gylio tvenkinys žemiausiojo dešiniojo slėnio dalyje. Jis toks druskingas, kad net jo vandenys retai užšąla. Jo druskingumo lygis yra daugiau kaip 40%.

Čia yra milžiniška atomo skulptūra pavadinta Atomium esanti Briuselyje, Belgijoje. Jis buvo pastatytas 1958 už Pasaulio Dorovę simbolizuojanti atominį amžių. Jis 102 metrų aukščio ir turi 9 sferas, kuri kiekviena yra beveik 18 metrų skermens pločio, pritvirtintos vamzdžiais su eskalatoriais ir takais lankytojams.

  • MS PowerPoint 26663 KB
  • 2018 m.
  • Lietuvių
  • 29 puslapiai (765 žodžiai)
  • Mokykla
  • Monika
  • Pasaulio šalys skaidrės
    10 - 3 balsai (-ų)
Pasaulio šalys skaidrės. (2018 m. Gruodžio 05 d.). https://www.mokslobaze.lt/pasaulio-salys-skaidres.html Peržiūrėta 2019 m. Gegužės 24 d. 08:15
×
Nesuprantate kaip atlikti užduotį? Klauskite eksperto!