Pasaulis 2070


Ria Slides. Laiškas iš 2070 m. Www ww. Išspausdintas žurnalo "Crónica de los Tiempos" 2002 m. balandžio numeryje. Mes 2070-uosiuose. Man sukako 50, bet atrodau. Prisimenu, kai buvau 5 , viskas buvo visai kitaip. Parkuose buvo daugybė. Anksčiau moterys didžiavosi savo puikiais plaukais. Anksčiau mano tėvas plaudavo mašiną vandeniu iš šlango. Prisimenu daugybę perspėjimų ”TAUPYKIT VANDENĮ”. Šiandien upės, tvenkiniai, ežerai ir požeminiai vandenys nepataisomai užteršti arba visiškai išdžiūvę. Kraštovaizdis aplink mus virto didžiule begaline dykuma. Žarnyno infekcijos, odos ir šlapimo trakto ligos tapo pagrindine mirties priežastim. Pramonė –paraližuota, bedarbystė pasiekė dramatišką lygį. Žmonės tuščiose gatvėse apiplėšiami tik dėl vandens. 80% maisto - sintetinis. Anksčiau suaugusiam žmogui buvo rekomenduojama išgerti 8 stiklines vandens per dieną. Kadangi mes negalime. Žmonės atrodo baisiai kūnai silpni. Dėl išsausėjusios odos jauna 20-metė atrodo kaip. Medžių stygius mažina deguonies kiekį, o tai mažina ateinančių kartų intelektualumo koeficientą. Daugybės individų spermos savybės pasikeitė. To pasekoje vaikai gimsta su įvairiais defektais, mutacijom ir apsigimimais. Vyriausybė mus verčia mokėti netgi už orą. Tie kurie. Kai kurioms šalims pasisekė išsaugoti keletą salų su augmenija ir upeliais. Vanduo tapo brangia preke, vertybe, brangesne net už auksą ar deimantus. Medžių nebėra, nes labai retai lyja. O kai ir lyja, lietus-rūgštinis. Nebėra ir metų laikų. Klimato pokyčiai, tokie kaip šiltnamio efektas ir užterštumas. Kai mano dukrytė prašo manęs papasakoti. Aš jai pasakoju. Ji manęs klausia. Mano gerklėj atsiranda kamštis. Aš negaliu atsikratyti. Aš priklausau kartai, kuri galėjo pasielgti kitaip, bet to nedarė. Šiandien kenčia mūsų vaikai. Atvirai kalbant , netrukus Žemėje nebebus įmanoma gyventi. Kaip aš norėčiau grįžti į praeitį ir įtikinti Žmonių rasę suprasti tai. Tada , kai dar mes galėjome kažką padaryti. Pasiųsk šį laišką.


Turiu problemų su inkstais, nes geriu labai mažai vandens.

Nemanau, kad man liko ilgai gyventi.

Prisimenu, kai buvau 5 , viskas buvo visai kitaip.

Parkuose buvo daugybė medžių, prie namų buvo puikūs sodai. Aš galėjau mėgautis vonia ir stovėti visą valandą po dušu..

Dabar mes save turim valyti vienkartinėmis servetėlėmis, sudrėkintomis mineraliniu aliejumi.

Anksčiau mano tėvas plaudavo mašiną vandeniu iš šlango.

Dabar galvas skutame, kad būtų galima palaikyti švarą nenaudojant vandens.

Šiandien vaikai negali net patikėti, kad vanduo buvo naudojamas tokiam tikslui..

Prisimenu daugybę perspėjimų: ”TAUPYKIT VANDENĮ”Bet niekas nekreipė dėmesio. Žmonėms atrodė, kad vanduo nesibaigiantis.

Šiandien upės, tvenkiniai, ežerai ir požeminiai vandenys nepataisomai užteršti arba visiškai išdžiūvę.

Žarnyno infekcijos, odos ir šlapimo trakto ligos tapo pagrindine mirties priežastim.

Pramonė –paraližuota, bedarbystė pasiekė dramatišką lygį.Nudruskinimo įmonės dabar –pagrindiniai darbdaviai. Vietoj atlyginimo ten duodamas geriamas vanduo.

Anksčiau suaugusiam žmogui buvo rekomenduojama išgerti 8 stiklines vandens per dieną. Šiandien man leidžiama išgerti tik pusę stiklinės.

Kadangi mes negalime skalbti rūbų, juos išmetame, todėl didėja šiukšlių krūvos. Naudojame kanalizacijos nusodintuvus kaip praeitame amžiuje, nes nuotekų sistema dėl vandens stygiaus nustojo veikti.

Žmonės atrodo baisiai: kūnai silpni; išdžiovinti ekstremalios dehidracijos; žaizdoti nuo ultravioletinių spindulių, nuo kurių atmosfera jau nesaugo, nes ozono sluoksnio nebėra.

  • MS PowerPoint 410 KB
  • 2020 m.
  • Lietuvių
  • 23 puslapiai (803 žodžiai)
  • Gimnazija
  • Emilija
  • Pasaulis 2070
    10 - 1 balsai (-ų)
Pasaulis 2070. (2020 m. Balandžio 05 d.). https://www.mokslobaze.lt/pasaulis-2070.html Peržiūrėta 2020 m. Gegužės 30 d. 21:58
×
109 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo