Pasaulis be knygų pasaulis be ateities rašinys


Pasaulis ir as rasinys. Knyga rasinys. Rašinys pasaulis ir aš. Pasaulis be knygų-pasaulis be ateities. Rašiniai pasaulis ir aš. Rasinys knyga. Rasinis knyga. Rasinys pasaulis be knygu pasaulis be ateities. Knygu pasaulis -knygynuose. Pasaulis ir as rasiniai.

Pasaulis be knygų – pasaulis be ateities.

R.Granauskas apysakoje „Gyvenimas po klevu“ padeda suprasti, kad tik pats žmogus yra sau šeimininkas. Tik žmogus gali susikurti sau aplinką ir namus, kuriuose jam būtų malonu gyventi.(82) Todėl taip pat tik pats žmogus sprendžia ar jam skaityti, ar ne. Tačiau išsilavinęs ir išprusęs žmogus niekada nepasakys apie knygos žalą. Juk yra priešingai: skaitymas tobulina ne tik raštingumą, bet ir žmogaus intelektą. Mokslinio arba publicistinio pobūdžio knygose randame naudingos informacijos, kurią sėkmingai panaudojame moksle, o realiame gyvenime pritaikome naudingus posakius, patarles ar neišdildomo įspūdžio frazes.(56)

Ko gero kai kam gali pasirodyti kvaila, tačiau tik skaitydamas tikru gyvenimu paremta knyga gali lieti nuoširdžiausius jausmus: liūdime dėl kitų išgyvenimų, juokiamės dėl linksmų nutikimų, verkiame, nes suprantame, kad mums dar kažko trūksta, knygose ieškome atsakymų, kad būtume laimingi. Bet kokio turinio knyga moko gyventi. Stebėdamas kitų išgyventas dienas gali pat mokytis gyventi geriau.

  • Microsoft Word 9 KB
  • 2012 m.
  • 1 puslapis (421 žodžiai)
  • Mokykla
  • Greta
  • Pasaulis be knygų pasaulis be ateities rašinys
    10 - 4 balsai (-ų)
Pasaulis be knygų pasaulis be ateities rašinys. (2012 m. Gegužės 26 d.). https://www.mokslobaze.lt/pasaulis-be-knygu-pasaulis-be-ateities-rasinys.html Peržiūrėta 2020 m. Rugpjūčio 06 d. 09:29
×
129 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo