Pasiaukojimas rašinys


Rasinys apie pasiaukojima. Ar verta aukotis del kitu. Kas yra pasiaukojimas. Pasiaukojimas didziausia vertybe. Ar pasiaukojimas ir šiandien prasmingas rasinys. Ar pasiaukojimas ir šiandien prasmingas pastraipa. Pasiaukojimo pavyzdziai. Ar pasiaukojimas ir šiandien prasmingas. Pasiaukojimas literaturoje. Ar prasminga aukotis.

Pasiaukojimas ir aukojimas rašinys.

Kiekvienam iš mūsų yra tekę bent kartą gyvenime dėl ko nors pasiaukoti: dėl meilės, draugystės ar tik mums vieniems suvokiamų priežasčių. Mano manymu, mes aukojamės dažnai, kartais net nepagalvodami, ar to reikia ir ar iš viso verta. Juk kartais tiesiog nelieka kito pasirinkimo, o kartais mes tiesiog atiduodame tą dalelę savęs, dažnai kurios niekam net nereikia. Tad ar tikrai verta aukotis?

Kaip jau minėjau, būna tokių situacijų, kai suvokiame, kad pasiaukoti tiesiog reikia, nes žinai, kad nuo to bus tik geriau. Ir visai nesvarbu, kokia tai priežastis, svarbiausia, kad viskas baigsis gerai. Vienas iš pavyzdžių – Adomo Mickevičiaus poema „Konradas Valenrodas“. Kažkada pagrobtas ir atiduotas auginti vokiečiams Konradas, arba kitaip žinomas kaip Alfas, visą gyvenimą suvokė, kad jo tėvynė – Lietuva ir atėjus sunkiam metui jis savo noru vėl grįžo pas vokiečius, bet turėdamas vienintelį tikslą – taip apsaugoti tėvynę. Jis meilę, laimę, galimybę matyti tėvynės dangų, o galiausiai net gyvybę paaukojo dėl tautos išgelbėjimo ir visi vienbalsiai pripažino, kad jis – didvyris. Tad, manau, tokiais atvejais pasiaukojimas prilygsta išgelbėjimui ir be jo būtų beveik neįmanoma.

  • Lietuvių kalba Rašinys
  • Microsoft Word 10 KB
  • 2014 m.
  • 2 puslapiai (496 žodžiai)
  • Mokykla
  • Erika
  • Pasiaukojimas rašinys
    7.3 - 13 balsai (-ų)
Pasiaukojimas rašinys. (2014 m. Spalio 06 d.). https://www.mokslobaze.lt/pasiaukojimas-rasinys.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 22 d. 22:21
×