Pašilaičiai


Thomas philips pasilaiciai. Thomas philips pašilaičiuose. Pramogu centras pasilaiciai. Vaikų centras pašilaičiai. Pašilaičiuose gyvena zmoniu. Pasilaiciu gatviu pavadinimai. Darzelis aitvaras skirtas alergiskiems vaikams. Pasilaiciu gatveje isikure vaiku darzeliai. Pasilaiciai seniau. Tomas filips parduotuve vilniuje.

Aš gyvenu Pašilaičių gyvenamajame rajone. Jie yra Vilniaus šiaurės vakarų dalyje. Rajono plotas siekia 8,2 kvadratinio kilometro. Į Pašilaičių seniūnijos teritoriją patenka ir Tarandės gyvenvietė, Pavilionių, Gineitiškių bei senasis Pašilaičių kaimai. Pašilaičiai buvo Vilniaus pakraštys. Prieš gerą dešimtmetį, kai mama, tėtis ir sesė atsikraustė gyventi į Pašilaičius, čia nebuvo daugelio pastatų, rajonas atrodė esantis tolokai nuo miesto centro.

Aš gyvenu pašilaičių gyvenamajame rajone.

Vyresni žmonės man pasakojo, kad seniau čia, kur dabar išdygę daug daugiaaukščių gyvenamųjų namų, prekybos centrpašilaičiai buvo vilniaus pakraštys. Prieš gerą dešimtmetį, kai mama, tėtis ir sesė atsikraustė gyventi į pašilaičius, čia nebuvo daugelio pastatų, rajonas atrodė esantis tolokai nuo miesto centro. Dabar šis rajonas – vienas populiariausių ir judriausių mieste, labai greitai galima pasiekti vilniaus centrą.

Pašilaičiuose yra apie 80 įstaigų ir organizacijų, apie 30 įvairių įmonių, tarp jų – manekenų fabrikas, kurių europoje yra tik du. Rajone veikia restoranai ir kavinės, apie 230 įvairių prekybos įmonių – maxima , rimi, norfos parduotuvės, senukai , statybų alėja , thomas philips .

Pašilaičius galima vadinti automobilininkų svajonių rajonu – čia veikia beveik visų markių automobilių prekybos salonai – volvo , renault , peugeot , volkswagen , mazda , chrysler , jaguar ir kiti.

Rajone gyvena apie 29 tūkst. Gyventojų. Jie įsikūrę 130 daugiabučių namų bei 239 individualiuose namuose. Pašilaičiuose susikūrusios 23 gyventojų bendrijos.

Man labai patinka pašilaičių gatvių pavadinimai – žemynos, gabijos, medeinos. Tai – žemės, ugnies ir miškų deiviųpašilaičius supantys laukai kairėje kelio į gineitiškes pusėje sparčiai virsta nuosavų namųrajone yra metalinių garažų aikštelės, kuriose – apie 5000 garažų. Tai penktadalis visų vilniuje esančių metalinių garažų. Čia taip pat pastatyta 14 požeminių garažų, kuriuose telpa apie 2100 mašinų, bei automobilių stovėjimo aikštelės.

Pašilaičiuose yra du parkai – gabijos gatvėje ir laisvės prospekte. Seniūnijos teritorijai priklauso ir pusė gineitiškių ežero – jame mes su tėčiu vapie 4300 moksleivių lanko žemynos pagrindinę mokyklą, gabijos gimnaziją, medeinos pradinę mokyklą, 60-ąją rusų vidurinę mokyklą. Šešis lopšelius-darželius lanko apie 1050 vaikų.

Pašilaičiuose įsikūręs ir vienintelis Lietuvoje vaikų darželis aitvaras , skirtas alergiškiems vaikams. Šį darželį lankiau ir aš.

Neseniai laisvės prospekte pradėjo veikti laisvalaikio ir pramogų centras 7 mūzos . Jame galima sp

  • Lietuvių kalba Rašinys
  • Microsoft Word 6 KB
  • 2012 m.
  • 4 puslapiai (368 žodžiai)
  • Mokykla
  • Pašilaičiai
    10 - 3 balsai (-ų)
Pašilaičiai. (2011 m. Rugpjūčio 01 d.). https://www.mokslobaze.lt/pasilaiciai.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 25 d. 08:39
×