Pasirengimo deryboms procesas


Derybų meno projektas. pasirengimo deryboms procesas. Derybos. 3 Pasirengimas deryboms. 4 Pasirengimo deryboms procesas. Derybos – bendravimo. Pasirengimas deryboms yra pirmasis derybų proceso etapas. Suformuluokite derybų tikslą. Apibrėžkite ir įvertinkite derybų vedimo strategiją. Įš anksto raštu parenkite galimų susitarimų ar siūlymų projektus. Įsitikinkite, ar turite visus reikalingus dokumentus ir/ar ekspertų paramą. Derybos turėtų būti suprantamos kaip dviejų sąjungininkų mėginimas išspręsti bendrą problemą. ‘auksinės’ pasirengimo deryboms taisyklės. Geriau jokios informacijos, negu neteisinga. Derybininkų komanda. Kai tikslai jums bus aiškūs, o galimi priešininkų siekiai išnagrinėti. Narių vaidmenys. Vadovas vadovauja komandai tai patyręs narys. Narių įpareigojimai. Vadovas Vadovauja ir kreipiasi. Išvados. Įmonių ir organizacijų veikloje svarbią vietą užima derybos. Literatūra. Keller V. Sėkmingų derybų paslaptys, Vilnius.

Derybos 3 Pasirengimas deryboms 4 Pasirengimo deryboms procesas 5 ‘Auksinės’ pasirengimo deryboms taisyklės 10 Derybininkų komanda 11 Narių vaidmenys 12 Narių įpareigojimai 13 Išvados 15 Literatūra 16.

Apibrėžkite ir įvertinkite derybų vedimo strategiją, numanykite, kokios taktikos laikytis derybų metu. 7.Nuspręskite, kurie problemos aspektai jums negali būti derybų objektas. 8.Įvertinkite galimo susitarimo ilgaamžiškumą: ar turėtų būti numatyti poderybiniai veiksmai, ar pakanka vieno šūvio taktikos. 9.Aiškiai apibrėžkite savo siūlymų partneriui prioritetus. 10.Įvertinkite, ar reikia derybas (siūlymus ir/ar procesą) stimuliuoti.

Įsitikinkite, ar turite visus reikalingus dokumentus ir/ar ekspertų paramą, kad jūsų derybų pozicija būtų pakankamai stipri. 22.Išsiaiškinkite ir įvertinkite argumentus savo 'kainai' ginti ir/ar kitus derybų pozicijos aspektus. 23.Nuspręskite, koks bus pirmasis jūsų siūlymas. 24.Numatykite 'manevro* galimybes savo siūlymams, jei to prireiktų. 25.Nuspręskite, kur vesti derybas: ‘namie’, oponento namuose ar neutralioje vietoje. 26.Susisiekite su savo oponento puse ir nustatykite derybų pradžios datą ir laiką, taip pat susitarkite, kur jos turi vykti, 27.Iš anksto pasiruoškite kelionei, jei derybos vyks ne jūsų mieste.

Geriau jokios informacijos, negu neteisinga. Firmų metinės finansinės ataskaitos gali būti naudingos informacijos lobynas. Pradėdami derybas, turėkite omeny antrajai šaliai prieinamą informaciją. Per daug statistinių duomenų gali tik supainioti reikalą. Verta plėtoti informacijos gavimo galimybės, tai gali praversti - jei ne dabar, vėliau.

  • Vadyba Skaidrės
  • MS PowerPoint 212 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 16 puslapių (955 žodžiai)
  • Silvija
  • Pasirengimo deryboms procesas
    10 - 9 balsai (-ų)
Pasirengimo deryboms procesas. (2015 m. Gruodžio 09 d.). https://www.mokslobaze.lt/pasirengimo-deryboms-procesas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 24 d. 08:37
×