Pasiruošimas deryboms


Kaip pasiruosti deryboms. Pasiruosimo deryboms medziaga. . pasiruošimas deryboms.. Derybos poreikių išsiaiškinimas. Referatas pasiruosimas.

Įvadas. Derybos. Pasirengimo deryboms etapai. Idėjos ir tikslo nustatymas. Pokalbio laiko pasirinkimas. Darbinės medžiagos rinkimas. Informacijos apie pokalbio partnerį surinkimas. Komandos pokalbiui suformavimas. Kiti pasirengimo deryboms etapai. Savų poreikių išsiaiškinimas. Kitos šalies poreikių išsiaiškinimas. Nuolaidų konfliktų numatymas. Vizitinių parengimas bei naudojimas. Patarimai deryboms. Išvados. Literatūros sąrašas.

Derybos – labai svarbus ir sudėtingas komunikacijos procesas, panaudojant komunikacinius įgūdžius. Tai - neatskiriama kiekvieno iš mūsų gyvenimo dalis, kuri kartais turi lemiamą įtaką siekiant vienokių ar kitokių tikslų bei siekiant abi puses tenkinančio rezultato.

Pasiruošimas deryboms prasideda nuo aiškaus tikslo išsikėlimo. Kuo aiškiau suformuluosime derybų tikslą - tuo daugiau šansų, kad jų pasieksime. Tada svarbu apgalvoti smulkiau - dėl kurių sandėrio punktų aplamai gali tekti derėtis ir surašyti tuos punktus pagal svarbą: tada bus aišku dėl kurių pozicijų būtina laikytis stipriausiai, o kurias, reikalui esant, taktiškai užleisti. Yra dar viena užduotis, kurią būtina atlikti besiruošiant: sudaryti išsamų sąrašą dalykų, kurių prašysime mainais už kiekvieną, net ir menkiausią nuolaidą.

Dera visada prisiminti, kad geras pasirengimas deryboms garantuoja bent jau patenkinamą jų rezultatą.

  • Vadyba Referatas
  • Microsoft Word 37 KB
  • 2013 m.
  • 13 puslapių (2887 žodžiai)
  • Toma
  • Pasiruošimas deryboms
    10 - 1 balsai (-ų)
Pasiruošimas deryboms. (2013 m. Sausio 15 d.). https://www.mokslobaze.lt/pasiruosimas-deryboms.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 18 d. 19:45
×