Pasiruošimas rašiniui Apie gyvenimo prasmę


Pasiruošimas rašiniui Apie gyvenimo prasmę. Kaip Kamiu aiškina absurdą? Šliogeris. Nėra saulės be šešėlio, naktį reikia irgi patirti“.


ĮŽANGAI: Suvokti ar nesuvokti amžinieji klausimai kodėl, kam ir dėl ko nuolat lydi mus ir reikalauja atsakymų. Gyvenimo prasmės tema amžina ir svarbi taip pat, kaip ir pats gyvenimas. Visiems žmonėms būdinga ieškoti prasmės – tai natūrali ir mums įgimta savybė.

Kai Austrija buvo prijungta prie fašistinės Vokietijos, jam, kaip ir šimtam tūkstančių kitų Austrijos žydų, kilo grėsmė būti išsiųstam į mirties stovyklą. Frankliui, tuo metu žinomam psichiatrui ir psichologui, pavyko gauti vizą išvažiuoti į JAV. Ilgai dvejojęs jis apsisprendė likti, kad palaikytų senus tėvus, kurie su juo kartu išvykti negalėjo. Franklis koncentracijos stovyklose praleido ketverius metus. Visą tą laiką kentėjo kartu su tūkstančiais kitų žmonių ir daugybę kartų buvo liudininku, kaip žmonės kovodavo už gyvenimą ir mirdavo. Jis įsitikino: siaubingomis nežmoniškomis sąlygomis ilgiausiai ištverdavo anaiptol ne patys stipriausi fiziškai Ištverdavo tie, kurie neprarasdavo vilties ir siekdavo išgyventi dėl ko nors. Grįžti pas mylimą žmogų, vėl užsiimti mėgstamu darbu, susigrąžinti karo verpetuose prarastą vaiką tikint, kad jis dar gyvas. Tikslas pasirodė svarbesnis, negu puiki sveikata, fizinė jėga arba tiesiog bandymas išlikti bet kokia kaina.

  • Microsoft Word 19 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 3 puslapiai (1007 žodžiai)
  • Gimnazija
  • Morta
  • Pasiruošimas rašiniui Apie gyvenimo prasmę
    10 - 3 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Pasiruošimas rašiniui Apie gyvenimo prasmę. (2017 m. Lapkričio 08 d.). https://www.mokslobaze.lt/pasiruosimas-rasiniui-apie-gyvenimo-prasme.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 20 d. 06:33
Peržiūrėti darbą
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo