Pasiruošimas statistikos egzaminui


Pasiruošimas statistikos egzaminui. Statistika kaip mokslas. Statistikos objektas. Statistikos metodas. Sąvokos. Statistikos stebėjimo supratimas. Statistinio stebėjimo organizinės formos. Statistinio stebėjimo būdai. Kas yra atrankinis stebėjimas. Grupavimo sąvoka. Pasiskirstymo eilutės. Grafinis vaizdavimas. Statistikos rodiklių tipai. Absoliučių dydžių matavimo vienetai. Santikinių dydžių matavimo vienetai. Santikinių dydžių rūšys. Vidurkis. Vidurkių rūšys. Dinamikos eilutės sąvoka. Indeks.

Statistika kaip mokslas - taikomasis mokslas, tiriantis skaitmeninių duomenų rinkimo, sisteminimo, analizės ir interpretacijos metodus bei jų taikymą. tai metodologinis taikomasis mokslas, tiriantis skaitmeninių duomenų rinkimo, sisteminimo, analizės ir interpretacijos metodus ir jų taikymą.. Kaip praktika informacijos rūšis(Įvairūs skaitmeniniai duomenys, kurie ir vadinami statistiniais, reikalingi ne tik ekonomistui ar sociologui, bet ir gamtininkui, medikui, biologui ir kt.), žmonių veiklos rūšis(Ji nukreipta rinkti, apibendrinti ir analizuoti masinius duomenis apie įvairius visuomenės reiškinius ir procesus).

  • Microsoft Word 43 KB
  • 2014 m.
  • 6 puslapiai (1551 žodžiai)
  • Universitetas
  • Vilija
  • Pasiruošimas statistikos egzaminui
    10 - 2 balsai (-ų)
Pasiruošimas statistikos egzaminui. (2014 m. Vasario 12 d.). https://www.mokslobaze.lt/pasiruosimas-statistikos-egzaminui.html Peržiūrėta 2019 m. Gruodžio 05 d. 19:02
×
Nežinai kaip atlikti užduotį? Klausk!