Pasitikejimas institucijomis Lietuvoje nuomonių analizė


Pasitikėjimas valdžios institucijomis. Pasitikejimo valdžios institucijomis rodikliai.

Pasitikėjimas institucijomis lietuvoje: nuomonių analizė. Santrauka. Įvadas. Valdžios institucija. Prezidentas. Seimas. Seimo darbas. Seimo struktūra. Vyriausybė. Nepasitikėjimas valdžios institucijomis: faktai ir statistiniai duomenys. Prezidentas. Parlamentas. Vyriausybė. Praktinė dalis. Išvados. Literatūra. Priedai.

Šiais, sunkmečio laikais pasitikėjimas valdžios institucijomis yra aktuali tema. Pagrindinės valdžios institucijos yra Prezidentas, Seimas ir Vyriausybė. Sunkią ekonominę padėtį Lietuvoje pabrėžia vis didėjantis nedarbo lygis, mažinami atlyginimai, didėjantys mokesčiai. Dėl tokių priežasčių piliečiai yra nusivylę ir jų pasitikėjimas valdžios institucijomis mažėja. Darbe pateiksime ankstesnių valdžios atstovų pasitikėjimo rezultatus ir dabartinių atstovų pasitikėjimo rezultatus. Tačiau nepasitikėjimas valdžios institucijomis yra ne tik Lietuvoje, bet ir kitose Europos sąjungos šalyse, todėl išsiaiškinsime kaip pasiskirstę pasitikėjimo rodikliai kitose šalyse.

Atlikome tyrimą „Nepasitikėjimas valdžios institucijomis Lietuvoje“. Tyrimas atliktas Šiaulių mieste ir rajone, dalyvavo 60 respondentų. Išanalizavome gautus rezultatus ir susidarėme nuomonę apie pasitikėjimą valdžios institucijomis.

  • Viešasis administravimas Kursinis darbas
  • Microsoft Word 119 KB
  • 2013 m.
  • 34 puslapiai (5948 žodžiai)
  • Universitetas
  • Aiste
  • Pasitikejimas institucijomis Lietuvoje nuomonių analizė
    10 - 3 balsai (-ų)
Pasitikejimas institucijomis Lietuvoje nuomonių analizė. (2013 m. Balandžio 02 d.). https://www.mokslobaze.lt/pasitikejimas-institucijomis-lietuvoje-nuomoniu-analize.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 20 d. 21:48
×