Pasitikėjimas savimi ir jo įtaka


Pasitikėjimo savimi ugdymas. Pasitikejimas savimi analize. Pasitikėjimas savimi darbe. Maironis pasitikejimas savimi analize. Kaip issiugdyti pasitikejima savimi. Pasitikejimas savimi referatas. Pasitikejimas rasinys. Pasitikejimas savimi maironis analizė. Rasinys apie pasitikejima. Pasitikejimas savimi kaip ugdyti.

Įvadas. Kas yra pasitikėjimas savimi. Pasitikinčio savimi žmogaus gestai ir kalba. Kaip ugdyti pasitikėjimą savimi. Pasitikėjimas savimi ir aplinka. Pasitikėjimas savimi ir gebėjimas įtikinti. Pasitikėjimas savimi ir sėkmė. Išvados ir apibendrinimai. Literatūra.

Šiandien nuolat vykstančioje konkurencinėje kovoje patiriame vis daugiau keliamų reikalavimų. Išlaikyti sėkmę tampa vis sudėtingiau net ir karjeros aukštumas pasiekusiems žmonėms.

Pasitikėjimas savimi – tai tikėjimas savo galimybėmis atlikti kokią nors užduotį, jį lemia savęs pažinimas ir adekvatus savęs vertinimas. Jeigu žmogus savęs gerai nepažįsta ir netiki savo galimybėmis, tai jis dažnai abejoja, nesiryžta priimti sprendimų ir nepasitiki savimi. Bendraudamas su žmonėmis tik tas gali pasiekti, ko nori, kas pasitiki savimi, nes tik pasitikintis savimi žmogus kitų žmonių akyse bus pilnaverčiu ir pajėgiu įtikinti.

Šiame darbe analizuoju pasitikėjimo savimi savybes, savimi pasitikinčio žmogaus gestus ir kalbą, aptariu žmonių, kuriems naudinga nepasitikėti savimi, tipus. Kai kurie žmonės, siekdami karjeros, pirmiausiai privalo išsiugdyti pasitikėjimą savimi, o kitiems užtenka jį sustiprinti.

Mes neįsivaizduojame savęs be ryšio su aplinka, taigi pasitikėjimas savimi padeda tą ryšį palaikyti ir pasirinkti geriausią elgsenos variantą. Pasitikėjimas savimi yra būtina derybininko savybė, jis ugdo gebėjimą įtikinti ir padeda pasiekti sėkmę.

Pasitikėjimas savimi yra labai trokštama savybė. Ji kinta priklausomai nuo to, kas vyksta mūsų gyvenime. Kai kurių žmonių savikliova yra tokia menka, kad ją sustiprinti galima tik taikant tam tikras priemones. Tačiau kiekvienas, pasiryžęs skirti laiko ir su savimi padirbėti, įgyja daugiau pasitikėjimo.

Pasitikintys savimi žmonės mano, kad susidoros su bet kokia problema, nepalūš dėl laikinų nesėkmių ir pasieks savo tikslą. Tokie žmonės darbe su džiaugsmu imasi naujos užduoties, sugeba ištaisyti padarytas klaidas ir susidoroti su kliūtimis, nes tvirtai tiki savo sėkme. Henry fordas sakė: „jeigu manote, kad galite, arba manote, kad negalite, - yra taip, kaip manote“.

  • Sociologija Referatas
  • Microsoft Word 24 KB
  • m.
  • 10 puslapių (2167 žodžiai)
  • Daiwa
  • Pasitikėjimas savimi ir jo įtaka
    10 - 1 balsai (-ų)
Pasitikėjimas savimi ir jo įtaka. (2012 m. Balandžio 07 d.). https://www.mokslobaze.lt/pasitikejimas-savimi-ir-jo-itaka.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 22 d. 16:08
×