Pasiulos elastingumą lemiantys veiksniai


Paklausos elastinguma lemiantys veiksniai. Pasiula įtakojantys veiksniai. Pasiula lemiantys veiksniai. Pasiulą veikiantys veiksniai. Pelninguma lemiantys veiksniai. Paklausos elastinguma veikiantys veiksmai. Veiksniai itakojantys pasiulos elastinguma. Veiksniai įtakojantys užimtumą. Elastingumas susijes su užimtumu. Elastingumo veiksniai.

Įvadas. Pasiūlos pagrindai. Pasiūlos sąvoka. Elastingumo samprata. Pasiūlos elastingumo veiksniai. Praktinis taikymas. Išvados. Literatūra.

Pasak amerikiečių ekonomisto Polo Samuelsono, ekonomikos teorija – mokslas apie tai, kaip žmonės ar visuomenė pasirenka viena iš galimų ribotų gamybinių išteklių vartojimo variantų, siekiant gaminti įvairius einamajam ir būsimajam vartojimui reikalingus produktus ir paskirstyti juos tarp visuomenės narių ir jų grupių. Tikslinga būtų pasakyti, kad ekonomikos teorija sprendžia, kaip efektyviau patenkinti poreikius sunaudojant mažiausius išteklų. Ekonomikos elementas – tam tikras ekonomikos subjektas, priimantis ekonominius sprendimus gamindamas prekes, teikdamas paslaugas. Ekonomikos subjektas – tai santykinai atsiribojęs vienetas, nes su turtu, kurį turi ir valdo, jis susietas nuosavybe, tai savininkui leižia su objektu atlikti veiksmus, kuriuos leidžia visuomenės įstatymai. Kartu apribojamos kitų individų galimybės tuo objektu pasinaudoti.

Darbo uždaviniai:

1.Susisteminti perskaityta literatūra.

2. Grafiškai pateikti pasiūlą.

3. Išanalizuoti praktini taikymą.

  • Ekonomika Referatas
  • Microsoft Word 24 KB
  • 2012 m.
  • 9 puslapiai (1577 žodžiai)
  • Ramunas
  • Pasiulos elastingumą lemiantys veiksniai
    9 - 3 balsai (-ų)
Pasiulos elastingumą lemiantys veiksniai. (2012 m. Lapkričio 24 d.). https://www.mokslobaze.lt/pasiulos-elastinguma-lemiantys-veiksniai.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 21 d. 21:24
×