Pasiūlos ir paklausos analizė


Įvadas. Pasiūlos ir paklausos samprata. Pasiūlos samprata. Pasiūlos funkcija. Paklausos samprata. Paklausos veiksniai ir jos funkcija. Uab ,,Dažų pasaulis“ pasiūla ir paklausa. Uab ,,Dažų pasaulis“ veiklos apibūdinimas. Uab ,,Dažų pasaulis“ prekių pasiūlą lemiantys veiksniai. Uab ,,Dažų pasaulis“ prekių paklausą lemiantys veiksniai. Išvados. Literatūros sąrašas.

Darbo objektas – Ukmergės miesto UAB “Dažų pasaulis” paklausa ir pasiūla

Darbo tikslas – Išanalizuoti ,,UAB Dažų pasaulis“ pasiūla ir paklausą lemiančius veiksnius

Darbo uždaviniai:

 Apibūdinti teorinius pasiūlos ir paklausos aspektus;

Visų pirma svarbiausi iš pagrindinių UAB ,,Dažų pasaulis“ paklausą lemiančių veiksnių yra vartotojų pajamos, jų kitimas bei vartotojų skonis ir mada. Daugelis vartotojų visada atsižvelgia į prekės kainą bei apmąsto savo pajamas ir jų kitimą. Vartotojai visada renkasi kokybiškas tačiau pigesnes prekes. Jie renkasi tokias firmas, kuriose kainos patenkintų pirkėjus, tad kainos turi būti ypatingai žemos. Kai vartotojai gauna didesnes pajamas, jie gali sau leisti pirkti ir brangesnes prekes, tačiau kai pajamos kinta blogąją prasme, vartotojai perka ypatingai pigias prekes, kad nepakenktų savo pajamų biudžetui.

Dar vienas taip pat svarbus veiksnys lemiantys UAB ,,Dažų pasaulis“ paklausą yra vartotojo skonis bei mada. Dabar dažnas vartotojas atsižvelgia į naujausias madas, tendencijas. Kiekvienas vartotojas seka naujausias madas, tad nori, kad ir jų interjeras būtu skoningas bei madingas. Vartotojai dažniausiai renkasi tas prekes, kurios yra madingiausios ir gražiausios taip pat tas prekes, kurios atitinka vartotojų skonį. Firmoje UAB ,,Dažų pasaulis“ yra moderniosios technologijos, kurios gali pagaminti įvairias, vartotojo paprašytas spalvas, kurios atitiktų jų pageidavimus. Dabar žmonės yra labai išrankūs, atidžiai ir skoningai kuria savo aplinkos ir namų interjerą. Tą lemiantys pagrindiniai veiksniai yra didelis žmonių žiniasklaidinis apsišvietimas, įvairūs interjerų pristatymai ir parodos bei kelionės po kitas šalis ir juose matyti įvairūs interjerai ir dizaino vaizdai. Tačiau įmonė UAB ,,Dažų pasaulis“ gali išpildyti net ir išrankiausio kliento poreikį, nes turi savo parduotuvėse nemažą eskizinį medžiagų ir vaizdų išpildymą. Beto jeigu iš karto nerandama tinkamo sprendimo ar pasiūlymo įmonė UAB ,,Dažų pasaulis“ turi didelį katalogų skaičių kas leidžia norima produkcija užsisakyti pagal asmeninius poreikius ir per 3 dienas klientas gauna tai ko nori.  

  • Microsoft Word 32 KB
  • 2015 m.
  • 11 puslapių (1659 žodžiai)
  • Gintarė
  • Pasiūlos ir paklausos analizė
    10 - 3 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Pasiūlos ir paklausos analizė. (2015 m. Kovo 19 d.). https://www.mokslobaze.lt/pasiulos-ir-paklausos-analize.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 12 d. 23:42
×
41 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo