Paskirstymo logistika referatas


Logistika tiria. Paskirstimo logistika referatas.

Logistikos referatas. Įvadas. Paskirstymo logistikos sąvoka. Paskirstymo logistikos uždaviniai. Paskirstymo kanalai samprata ir pasirinkimas. Paskirstymo kanalų pasirinkimo sprendimai. Išvados. Šaltiniai.


Terminas "paskirstymas" yra naudojamas funkcinių sričių logistikos tyrimo pavadinime ir yra plačiai taikomas tiek moksle, tiek praktikoje. Pagal šiuolaikinį rusų kalbos žodyną „skirstyti“- tai padalinti kažką tam tikromis dalimis tarp ko nors. Pavyzdžiui, gautų pajamų sumą padalinti tarp bendrovės, valstybės ir įvairių fondų, išdalinti pelno sumą tarp bendrovės akcininkų ir t.t. Ekonomikoje paskirstymas - tai yra iš gamybos proceso etapas: pirmiausia būtina pagaminti medžiagą , ir tada paskirstyti jas, norint identifikuoti kiekvieno gamintojo sukurtą dalį. Tuo pačiu pasiskirsto ir nuosavybės teisė į pagamintą medžiagą, turtą. Patys produktai, pavyzdžiui, surinkti traukinių vagonai tarp gamybos proceso dalyvių nėra paskirstomi. Logistikoje paskirstymas suprantamas kaip fizinis proceso turinys. Taisyklės, susijusios su nuosavybės teisių paskirstymu taip pat labai svarbios. Pagrindinis tyrimo objektas paskirstymo logistikoje - tai fizinis racionalizavimas: kaip supakuoti produktą, kuriuo maršrutu norite siųsti, ar reikalingi tarpininkai – tai pavyzdžiai pagrindinių užduočių, kurios sprendžiamos skirstomojoje logistikoje. Logistikos tiria ir vykdo šias užduotis per medžiagų valdymą, medžiagų srautus, todėl siekiant išspręsti įvairias paskirstymo problemas, dalinti, skirstyti reikia visuose etapuose:

Paskirstomi užsakymai tarp įvairių tiekėjų atliekant prekių/medžiagų pirkimus;

Atsargos yra paskirstomos tarp skirtingų gamybos dalyvių;

Paskirstoma medžiagų „srovė“ pardavimų procesuose.

Materialinis prekių judėjimas įsigyjant medžiagas gamybai yra tiriamas ir valdomas perkamosios logistikos, o materialinis prekių judėjimas gamybos stadijoje – gamybinės logistikos objektas. Paskirstymo objektu materialinės prekių judėjimas tampa, kai paskirstomas ir realizuojamas jau pagamintas ir paruoštas produktas. Paskirstomosios logistikos sampratą lengviau suformuluoti naudojantis bendra logistikos samprata. .

Logistika – mokslas apie materialinis medžiagų judėjimo valdymą, į save įtraukia:

kuris vyksta gamybos viduje vykstančio proceso valdymas;

jau paruoštos produkcijos, kuri yra tiekiama vartotojui, valdymo procesas.

Skirstomoji logistika tiria paskutinį etapą, kitaip tariant, tai yra mokslas (veikla) apie transporto priemonių, sandėliavimo ir kitų operacijų, kurios vykdomos pateikiant galutinį paruoštą produktą vartotojui, planavimą, kontrolę ir valdymą. Pagrindiniai skirtumai, skiriantys skirstomąją logistiką nuo tradicinių pardavimų yra:

 • Logistika Referatai
 • 2015 m.
 • Lietuvių
 • Minimum
 • 11 puslapių (1861 žodis)
 • Universitetas
 • Logistikos referatai
 • Microsoft Word 57 KB
 • Paskirstymo logistika referatas
  10 - 3 balsai (-ų)
Paskirstymo logistika referatas. (2015 m. Gruodžio 11 d.). http://www.mokslobaze.lt/paskirstymo-logistika-referatas.html Peržiūrėta 2018 m. Sausio 24 d. 05:34