Paskolos privatiems klientams


Įvadas. Būsto paskola. Vartojimo paskola. Privatus kreditas. Išvados. Priedai.

DNB bankas finansuoja iki 85 proc. įsigyjamo būsto vertės arba kainos, todėl imant būsto paskolą iš šio banko reikės sukaupti tik nedidelį pradinį įnašą. Būsto paskolos dydis priklausys ne tik nuo įsigyjamo turto pirkimo kainos/rinkos vertės, bet ir nuo finansinės situacijos, jau turimų įsipareigojimų.

DNB banke galima pasirinkti fiksuotą arba kintamą palūkanų normą

Pasirinkti tinkamą būsto paskolos laikotarpį labai svarbu – greičiau grąžinant paskolą galima sutaupyti, o pasirinkus pagal finansinę situaciją tinkamo dydžio įmokas liks lėšų ir kitiems poreikiams. Jei kyla abejonių, banko finansų specialistai visada patars. DNB suteikia paskolą laikotarpiui iki 30 metų.

Pasirinkus kintamąsias palūkanas, visą paskolą ar jos dalį, jei ta dalis viršija 500 eurų sumą, prieš laiką galima grąžinti nemokamai. Taip ne tik sutaupoma, bet ir galima efektyviai planuoti savo finansus, nes nėra taikomi jokie terminų apribojimai. Tai reiškia, jog paskolą pirma laiko galima grąžinti be jokių mokesčių.

Galima paskolą pradėti grąžinti vėliau. Paskolą galima pradėti grąžinti patogiai įsikūrus naujuose namuose, pabaigus statybų, rekonstrukcijos ar remonto darbus. Prireikus galima atidėti paskolos grąžinimą iki 1 metų, o jei paskola teikiama būstui statyti ar rekonstruoti – dar ilgesniam laikotarpiui – net iki 3 metų. Atidėjimo laikotarpiu mokant tik palūkanas.

Taip pat svarbu pasirinkti tinkamą paskolos grąžinimo būdą. Paskolą grąžinti galima pasirinktu būdu: linijiniu arba anuiteto. Nuo to priklausys, kokio dydžio paskolos įmoką reikės mokėti tik paėmus paskolą ir besibaigiant paskolos grąžinimo terminui. Tinkamiausią būdą pagal finansinę situaciją ir poreikius padeda pasirinkti DNB finansų konsultantas.

Prireikus galima pasiimti paskolos grąžinimo „atostogas“. Žmogus jaučiasi saugiau, nes iškilus nenumatytiems gyvenimo atvejams galima padaryti 1, 2 ar 3 mėn. paskolos grąžinimo pertrauką. Tai atlikti paprasta ir nėra jokių papildomų mokesčių. Paskolos „atostogų“ laikotarpiu reikia mokėti tik palūkanas.

  • Finansai Savarankiškas darbas
  • Microsoft Word 32 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 9 puslapiai (1557 žodžiai)
  • Universitetas
  • Aušra
  • Paskolos privatiems klientams
    10 - 9 balsai (-ų)
Paskolos privatiems klientams. (2016 m. Sausio 04 d.). https://www.mokslobaze.lt/paskolos-privatiems-klientams.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 22 d. 12:20
×