Paskolos sutartis kursinis darbas


Paskolos sutartis tarp fiziniu asmenu pavyzdys. Paskolos sutartis forma. Paskolos sutarties samprata. Paskolos sutartis referatas. Sutartys kursinis darbas. Sutarciu teise paskolos sutartis. Paskolos sutarties skaidres. Kreditavimo sutartis referatas. Paskolos referatai. Verslo sutartis referatas.

Įvadas. Sutarties samprata. Paskolos sutartis. Paskolos sutarties rūšys. Paskolos sutarties forma. Išvados. Literatūra. Priedas.

Kasdieniniame mūsų gyvenime įprastas dalykas sudaryti įvairias sutartis. Sutarčių reikšmė yra labai svarbus tiek pavieniams asmenims, tiek visai visuomenei ir valstybei. Tai labiausiai paplitusi sandorių rūšis. Visuomenės nariui sutartis, tai viena iš jo egzistavimo visuomenėje ir saviraiškos joje priemonių. Pirmiausiai sutartis yra teisinė civilinės apyvartos išraiška ir forma. Be jos negalima įsivaizduoti rinkos egzistavimo galimybių, nes nebūtų įmanomi prekių ir paslaugų mainai tarp valstybių, fizinių ir juridinių asmenų.

Klasikinė sutarčių teisė susiformavo XVIII-XIX amžiuje, kodifikavus Prancūzijos, Vokietijos ir kitų valstybių civilinę teisę. Tačiau jau senovės romėnai žinojo šią sąvoką ir klasifikavo sutartis į atskiras rūšis, kad būtų galima iškelti atskirą ieškinį tam tikros rūšies sutarčiai. Sutartimi jie vadino prievolių visumą tam tikrai veikai padaryti ar susilaikyti nuo jos. Taip pat sutartys reguliavo ir ją sudariusių šalių elgesį.

Lietuvos Respublikos civilinio kodekso 6.154 straipsnis sutartį apibrėžia taip.

  • Microsoft Word 58 KB
  • 2012 m.
  • 18 puslapių (4715 žodžiai)
  • Universitetas
  • Rima
  • Paskolos sutartis kursinis darbas
    10 - 1 balsai (-ų)
Paskolos sutartis kursinis darbas. (2012 m. Gegužės 04 d.). https://www.mokslobaze.lt/paskolos-sutartis-kursinis-darbas.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 21 d. 18:07
×