Paskutinio skambučio scenarijus Gustavas


Paskutinio skambučio scenarijus. Gustavo žemaičio enciklopedijos xvii laida pagrindiniai personažai. Reikalinga dekoracijoms. – Žinių studija „ Žemaičio TV “, virš jo XVIII kanalas – Gustavo Žemaičio enciklopedija , pagal „ Gustavo enciklopediją “ kitos dekoracijos. Valdom mes garsiai visi trečiokai . Vedėja –. Pradžios muzika. Gustavo Žemaičio. Pirmoji scena Gustavas Žemaitis savo virtuvėje. Nykštukas Benas. Galėtų skambėti fragmentas dainos „ Kelelis tolimas “ kaip ir Gustavo enciklopedijoj Gali būti gyvai arba įrašas iš laidos. Nykštukas per langą. O po to visi ketvirtokai kartu perskaitytų liūdnai. Visi skaito Profesorius. Gustavas – Žemaitis. Debesų žmogus. Meta balionus į lankus , debesų žmogus ir nykštukai juos gaudo. Baigus mėtyti , spaudžia rankas , ploja per petį. Foninė muzika , kol grįžta. Debesų žmogus susigėdęs. Ateina ketvirtokės šokėjos Debesų žmogus. Merginos šoka labai trumpai. Merginų šokis Trečioji scena Nykštukas. Gustasvonas iš Švedijos. Atvedami gerai besimokantys. Tuo tarpu nykštukas visaip bando pasufleruot , pyksta , kad negirdi , galiausiai neištveria ir pasako atsakymą. Foninė muzika Ketvirtoji scena Nykštukas. Dainuoja Arintas Galėtų būti Jūreivio daina . Visos undinės palieka Neptūną ir šoka apie Arintą reikia paruošti šokį. Foninė muzika Penktoji scena Nykštukas. Staiga jį nuo lango nutraukia merginos. Skubus pranešimas. Atsiveria Žinių studijos langas Vedėjas. Kalba tėvai , įteikiama bambonkė Vedėja. Kalba pirmieji mokytojai ir klasių vadovai , įteikiama bambonkė Vedėja. Kalba direktorius , įteikiama bambonkė Vedėja. Kalba svečiai , kiekvienam įteikiama bambonkė Kai baigia kalbėti paskutinis svečias , į žinių studiją įsiveržia susivėlęs nykštukas. Nykštukas.

Pagrindiniai personažai – Gustavas-Žemaitis, profesorius Velykis-Žemaitauskas ir asistentės, Nykštukas Benas ir jo broliai, Gustavsonas-Žemaitukas iš Švedijos ir jo turtingi bičiuliai, Vandenų valdovas Neptūnas-Žemaitūns ir undinės, Debesų žmogus ir jo plaštakės, žinių vedėjai ; šokėjai, dainininkai ir kt.

Reikalinga dekoracijoms –vidurinis langas - užrašas – Žinių studija „Žemaičio TV“, virš jo XVIII kanalas – Gustavo-Žemaičio enciklopedija, pagal „Gustavo enciklopediją“ kitos dekoracijos.

Kol renkasi žmonės, ateina dvyliktokai ir susiėda – foninė muzika

Skamba žinių pradžios įrašas, atsidaro langas su užrašu Žinių studija ir kalba vedėjai:

Vedėja – netruko prabėgti 100 dienų po oficialaus pranešimo, jog XVII kanalas bus uždarytas. Taigi pagaliau nuskambėjo grėsmingas paskutinis skambutis, patvirtindamas šį faktą.

Vedėjas – netrukus paaiškės, kaip XVII kanalo rengėjams pavyko jų režisūriniai diplominiai darbai, kaip pasisuko tolimesnės „Krikštatėvio“ serijų siužetinės linijos, ar Tomas ir Džeris tikrai išliko draugais, ar verda aistros Santa Žemaitėje ir visa kita.

Vedėja – visus įvykius, faktus, netgi paslaptis, kurias paprastai nutyli istorija, apie 100 dienų ir dar 12 prabėgusių metų, prieš jūsų akis atvers „Gustavo (atsiprašome) Žemaičio enciklopedija“- naujoji Žemaičio TV laida. Smagaus žiūrėjimo.

Groja Gustavo enciklopedijos pradžios muzika. Scena suskirstyta į atskirus sektorius pagal personažus, grojant muzikai jie sueina ir užima savo vietas (nepasirodo tik nykštukas Benas, kuris visos laidos metu landžios pro langą IR SAKYS REPLIKAS)

Profesorius Velykis-Žemaitauskas įeina su didžiuliu padidinamuoju stiklu, per jį visus atidžiai apžiūrinėdamas, užstringa prie Lukrecijos, Eglės arba Žygio, Domo ir įdėmiai juos tyrinėja...

Neptūnas-Žemaitūns su savo trišakiu ir karūna bei undinių palyda

Debesų žmogus su balionėliais, paukščiukais, malūnėliais ar dar kuo

  • Microsoft Word 23 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 6 puslapiai (1606 žodžiai)
  • Liveta
  • Paskutinio skambučio scenarijus Gustavas
    9 - 1 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Paskutinio skambučio scenarijus Gustavas. (2015 m. Gegužės 12 d.). https://www.mokslobaze.lt/paskutinio-skambucio-scenarijus-gustavas.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 15 d. 18:24
×
41 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo